• Nowy
Prezent na 50 urodziny dla mężczyzny
Prezent na 50 urodziny dla mężczyzny
Prezent na 50 urodziny dla mężczyzny

Prezent na 50 urodziny dla mężczyzny

329,00 zł
Brutto

Prezent dla mężczyzny na 50 urodziny

Pięćdziesiąte urodziny to niezwykle ważne święto w życiu każdego mężczyzny, a w związku z tym zasługujące na szczególne traktowanie. Prezent dla mężczyzny na 50 urodziny powinien być efektowny i trwały, a jednocześnie praktyczny, bo właśnie za takimi prezentami najbardziej przepada większość mężczyzn. Firma Grawercom ma w swojej ofercie ekskluzywne zestawy do whisky, które nie tylko doskonale się prezentują, ale przede wszystkim zasłużą na uznanie prawdziwych smakoszy tego trunku ze względu na jakość i wykonanie.

zamowienia telefoniczne

 

Prezenty na 50 dla faceta - znakomite szkło do whisky

Prezenty na 50 dla faceta powinny być dostosowane do jego potrzeb i zainteresowań. Istnieją jednak propozycje w tym zakresie, które niemal zawsze zdają egzamin. Należy do nich atrakcyjny zestaw do whisky, w którym znajduje się karafka i specjalne szklanki. Elegancki prezent na 50 urodziny dla mężczyzny w tym wypadku jest nie tylko szalenie efektowny i ponadczasowy, ale i funkcjonalny. Wysokiej jakości szkło i piękne kształty karafki oraz szklanek będą imponująco wyglądały wyeksponowane na półce, a przede wszystkim dobrze służyły. Miłośnicy dobrej jakości whisky doskonale wiedzą, że ten specyficzny trunek nie powinien być serwowany w zwyczajnych szklankach. Dlatego w tym wypadku dno ma odpowiednią grubość, aby złoty płyn nie nagrzewał się zbyt szybko, zaś zwężana szklanka sprawia, że aromat whisky jest sukcesywnie uwalniany w miarę picia. Jest to wymarzony prezent na 50 urodziny dla mężczyzny, który ma większe pojęcia o dobrym alkoholu.

Wysoka jakość i unikatowy charakter

Firma Grawercom ma w swojej ofercie zestawy do whisky, które są wykonane z bardzo dobrego pod względem jakości szkła. Jest nie tylko całkowicie przejrzyste, ale i trwałe, przez co prezent może posłużyć mężczyźnie przez wiele lat i stanowić piękną ozdobę domowego barku czy przeszklonej szafki. W ofercie firmy znajduje się również możliwość wykonania dowolnego grawerunku zarówno na karafce, jak i na szklankach. W rezultacie ponadczasowy i uniwersalny prezent na 50 urodziny dla mężczyzny zamienia się w zupełnie unikatowy podarunek. Na szkle można umieścić zarówno niewielkie motywy graficzne, jak i tekst, a więc na przykład życzenia urodzinowe, symboliczną "pięćdziesiątkę", fragment wiersza czy zabawny cytat. Każda okazja, podczas której szkło będzie przez solenizanta wykorzystywane, będzie mu przypominała o tym, jak spędził pięćdziesiąte urodziny i przywoływała miłe wspomnienia, a właśnie tak działa dobrze wybrany prezent na okrągłe urodziny.

Przed realizacją zamówienia przesyłamy projekt grawerowania do akceptacji.

Maksymalna ilość tekstu ok. 100 znaków.

Tekst można przesłać na maila lub wpisać przy zamówieniu.

Dane kompletu:

Karafka:

  • Pojemność: 950 ml

  • Wysokość bez korka: 20,5 cm

  • Wysokość z korkiem: 26 cm

  • Średnica dna: 12 cm

  • Liczba sztuk w komplecie: 1

Szklaneczki:

  • Pojemność: 300 ml

  • Wysokość: 9,3 cm

  • Średnica: 9 cm

  • Liczba sztuk w komplecie: 6

Każda przesyłka jest zabezpieczona folią bąbelkową i oznaczona etykietą UWAGA SZKŁO

33255

Wzory do grawerowania

Brak opini
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.