komplet do whisky
Karafka z szklankami
oryginalne opakowanie producenta

Komplet do whisky

Czas realizacji 48 h (od chwili zatwierdzenia projektu)
169,00 zł
Brutto

Komplet karafka do whisky i 6 szklanek

Zawsze szukamy udanego pomysłu na prezent. Prezent na ślub, to wyjątkowa uroczystość która zobowiązuje nas do wybrania pięknego i użytkowego prezentu. Na pewno, jednym z prezentów będzie komplet karafka z sześcioma szklankami. Komplet który będzie również spełniał funkcje użytkowe w przyszłym domu Państwa Młodych.

zamowienia telefoniczne
 
Grawerowana karafka i 6 szklanek

Karafka jest naczyniem bardzo praktycznym. Doskonale nadaje się do trunków alkoholowych – whisky, likierów czy wódki, a także do wina, a nawet wody. Dzięki niej ze stołu znikną mało estetyczne butelki z etykietami. Ciekawa, łamana forma karafki sprawia, że prezentuje się doskonale w każdych warunkach i będzie pięknym uzupełnieniem zastawy stołowej. W komplecie jest również sześć pasujących do karafki szklanek z grubym dnem. Zestaw będzie idealny na spotkania z przyjaciółmi czy rodzinne imprezy. To także doskonały pomysł na prezent.


Karafka i szklanki - piękny komplet na prezent


Karafka z grawerowaną dedykacją oraz 6 szklanek to idealny zestaw na prezent z okazji ślubu czy rocznicy. Grawer na szkle pozwala umieścić na karafce imiona, daty, nazwę wydarzenia oraz krótkie życzenia i okolicznościową grafikę. Dzięki temu można stworzyć zindywidualizowany prezent idealnie dopasowany do wydarzenia i odbiorców. Nowoczesna metoda grawerowania laserowego gwarantuje trwałość i doskonałą widoczność dedykacji.

Wymiary

wymiary 26 cm

szer 10 cm

głęb. 9 cm

Pojemność 750 ml

Dodatkową zaletą jest zabezpieczenie korka

które zapobiega wydostawaniu się zapachu alkoholu.

Każda przesyłka jest pakowana w folię pęcherzykową

oraz oznaczona na przesyłce taśmą z napisem uwaga szkło.

GRAWER GRATIS

32034

Wzory do grawerowania

Brak opini
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.