Prezent na Roczek

Wyjątkowe prezenty na Roczek

Pierwsze urodziny dziecka to wydarzenie wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju, i zazwyczaj hucznie obchodzone! To prawda, że każde urodziny ma się jeden raz w życiu, jednak te pierwsze zdecydowanie powinny być celebrowane. To w końcu dokładnie rok temu na świat przyszło maleństwo! Z tej okazji najbliższe dziecku osoby często mają chęć czymś je obdarować. Jednak co kupić na roczek, skoro dziecko w tym wieku jeszcze nie tworzy wspomnień...? Prezenty na roczek powinny zatem być trwałe, aby mogły doczekać starszego wieku dzieciątka. Wyjątkowy prezent na roczek będzie również odznaczał się elegancją i wspaniałą estetyką! Aby stał się miłą pamiątką na długie lata, polecamy wykonanie graweru na tabliczce  – dzięki temu, pomimo że maluch nie zapamięta, od kogo otrzymał upominek, z sentymentem będzie do niego powracał po latach, odczytując osobistą dedykację...

Co kupić na roczek?

Wiele osób decyduje się na prezenty praktyczne, jak ubranka, akcesoria dla dzieci czy zabawki na roczek. Zastanówmy się jednak, czy to na pewno ma sens! Zabawki, jak np. kolejny pluszowy miś, czy ubranka, z których wyrośnie szybciej niż zauważymy, posłużą dziecku przez chwilę, i nie będzie ono posiadać pamiątki z pierwszych urodzin na przyszłość! Prezent osobisty, sentymentalny, który będzie zarówno pamiątką, jak i praktycznym przedmiotem, ale też dekoracją dziecięcego pokoju...? Ucieszy i dziecko, i rodziców! Taki doskonały prezent dla rocznego dziecka będzie stanowić np. grawerowana srebrna ramka na pamiątkowe zdjęcie malucha, piękna skarbonka z grawerem, do której będzie zbierać na swoje marzenia, a także piękna pozytywka, która przypomni dziecku o słodkim okresie dzieciństwa, nawet gdy dawno będzie już dorosłe. Wszystkie te prezenty, piękne, pamiątkowe, użytkowe, trwałe stanowią świetne pomysły na prezent na roczek dla dziewczynki, jak również prezent na roczek dla chłopca!

Dla rodzin wierzących, tak jak i na Chrzest Święty, również na roczek cudownym prezentem będą srebrne obrazki z grawerem przedstawiające wizerunki aniołków czy świętych lub złoty medalik. To nie tylko wspaniała ozdoba, ale również symbol troski i bożej opatrzności, oraz czuwania nad bezpieczeństwem i szczęściem dziecka.

Oryginalny prezent na Roczek-Trwałość, jakość, piękno! Niech prezent zachwyca teraz i w przyszłości!

Prezent o wyjątkowej estetyce wzbogaci wygląd dziecięcego pokoju. Doda mu osobistego charakteru, a także wprowadzi element piękna i elegancji. Najwyższa jakość wykonania oraz materiałów – to właśnie dostaną Państwo, kupując oryginalny prezent na roczek w naszym sklepie. Niech cieszy przez długie, długie lata, i będzie pięknym wspomnieniem pierwszych urodzin!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.