Prezent na Imieniny

Prezent na Imieniny

Prezent na imieniny- celebrowanie imienia

Imieniny to często obchodzone w naszym kraju święto – to dzień, w którym celebrujemy naszego patrona, ale też niepowtarzalność każdego z nas i oryginalne charaktery, pasje, zainteresowania... Aby sprawić przyjemność osobie, która obchodzi imieniny, warto wybrać z tej okazji wyjątkowy upominek.

To wspaniałe, gdy prezent nie jest tylko na chwilę, ale może pozostać z osobą obdarowaną na długo, tworząc piękne wspomnienie! Dlatego też polecamy personalizację prezentów w postaci graweru, który czyni każdy upominek niezapomnianym, osobistym, sentymentalnym przedmiotem. Prezent imieninowy z wygrawerowaną datą, imieniem, czy słowami dedykacji wywoła uśmiech i wzruszenie. Grawer w naszym sklepie wykonujemy gratis – na przedmiotach, lub też na dołączonych do prezentu tabliczkach wewnątrz ozdobnego opakowania. Każdy prezent imieninowy dla mężczyzny oraz kobiety od razu zyska na sentymentalnej wartości!

Pokazano 1-7 z 7 pozycji
Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Jaki prezent imieninowy wybrać?

Prezent na imieniny dla mamy – powinien być estetyczny, gustowny i elegancki – w końcu takie są nasze mamy! Polecamy pełne klasy kieliszki z grawerem, lub złoty czy srebrny komplet biżuterii. Kieliszki – będą stanowić nie tylko elegancki sposób na spędzenie wieczoru z przyjaciółką lub mężem, ale także piękną dekorację każdego stołu. Z kolei biżuteria wydobędzie z każdej mamy jej wewnętrzny blask i piękno! Wspaniałym pomysłem będzie także krystalicznie piękny wazon z grawerem.

Prezent na imieniny dla taty czy też prezent na imieniny dla męża – coś męskiego, coś, co sprawi mu przyjemność, a jednocześnie przyda się na wiele okazji... polecamy zestaw do whisky z grawerem! Idealnie sprawdzi się podczas spotkań – czy to rodzinnych, czy to z przyjaciółmi! W dodatku pięknie prezentować się będzie na stole, w barku czy na wyeskponowanej półce.

Prezent na imieniny dla mężczyzny, tego wyjątkowego! Czy to ukochany, czy to przyjaciel – jeśli jest nam bliski, zasługuje na coś specjalnego. Do męskich atrybutów należą m.in. karafki, a dla osobistego charakteru prezentu warto zaopatrzyć je w grawer. Karafka z grawerem z pewnością uświetni niejeden męski, rodzinny lub przyjacielski wieczór w towarzystwie wyśmienitego trunku! To również świetny pomysł na prezent dla chłopaka na imieniny.

Prezent imieninowy dla kobiety – wszyscy wiemy, że zawsze sprawdzonym pomysłem jest biżuteria. Każda kobieta poczuje się wyjątkowa i doceniona, otrzymując np. złotą celebrytkę, piękne srebrne lub złote kolczyki, złotą bransoletkę czy komplet biżuterii. W końcu każda zasługuje na odrobinę luksusu

Sprawdź również pozostałe ciekawe pomysły na prezent imieninowy w naszym sklepie!