Prezent na Imieniny

Prezent na imieniny - Oryginalny prezent

Imieniny to często obchodzone w naszym kraju święto – to dzień, w którym celebrujemy naszego patrona, ale też niepowtarzalność każdego z nas i oryginalne charaktery, pasje, zainteresowania... Aby sprawić przyjemność osobie, która obchodzi imieniny, warto wybrać z tej okazji wyjątkowy upominek.

To wspaniałe, gdy prezent nie jest tylko na chwilę, ale może pozostać z osobą obdarowaną na długo, tworząc piękne wspomnienie! Dlatego też polecamy personalizację prezentów w postaci graweru, który czyni każdy upominek niezapomnianym, osobistym, sentymentalnym przedmiotem. Prezent imieninowy z wygrawerowaną datą, imieniem, czy słowami dedykacji wywoła uśmiech i wzruszenie. Grawer w naszym sklepie wykonujemy gratis – na przedmiotach, lub też na dołączonych do prezentu tabliczkach wewnątrz ozdobnego opakowania. Każdy prezent imieninowy dla mężczyzny oraz kobiety od razu zyska na sentymentalnej wartości!

Jaki prezent imieninowy wybrać?

Prezent na imieniny dla mamy – powinien być estetyczny, gustowny i elegancki – w końcu takie są nasze mamy! Polecamy pełne klasy kieliszki z grawerem, lub złoty czy srebrny komplet biżuterii. Kieliszki – będą stanowić nie tylko elegancki sposób na spędzenie wieczoru z przyjaciółką lub mężem, ale także piękną dekorację każdego stołu. Z kolei biżuteria wydobędzie z każdej mamy jej wewnętrzny blask i piękno! Wspaniałym pomysłem będzie także krystalicznie piękny wazon z grawerem.

Prezent na imieniny dla taty czy też prezent na imieniny dla męża – coś męskiego, coś, co sprawi mu przyjemność, a jednocześnie przyda się na wiele okazji... polecamy zestaw do whisky z grawerem! Idealnie sprawdzi się podczas spotkań – czy to rodzinnych, czy to z przyjaciółmi! W dodatku pięknie prezentować się będzie na stole, w barku czy na wyeksponowanej półce.

Prezent na imieniny dla mężczyzny, tego wyjątkowego! Czy to ukochany, czy to przyjaciel – jeśli jest nam bliski, zasługuje na coś specjalnego. Do męskich atrybutów należą m.in. karafki, a dla osobistego charakteru prezentu warto zaopatrzyć je w grawer. Karafka z grawerem z pewnością uświetni niejeden męski, rodzinny lub przyjacielski wieczór w towarzystwie wyśmienitego trunku! To również świetny pomysł na prezent dla chłopaka na imieniny.

Prezent imieninowy dla kobiety – wszyscy wiemy, że zawsze sprawdzonym pomysłem jest biżuteria. Każda kobieta poczuje się wyjątkowa i doceniona, otrzymując np. złotą celebrytkę, piękne srebrne,  złotą bransoletkę czy komplet biżuterii. W końcu każda zasługuje na odrobinę luksusu

Sprawdź również pozostałe ciekawe pomysły na prezent imieninowy lub urodzinowy w naszym sklepie!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.