Prezent dla szefa

Prezent dla szefa - jak wybrać?

Okrągła rocznica pracy, odejście na emeryturę, chęć docenienia dobrego przywództwa i dobrych relacji z pracownikami... powodów, dla których chcemy czasem docenić szefa czy szefową może być naprawdę mnóstwo! Skąd wziąć pomysł na prezent dla kierownika, pomysł na prezent dla szefowej lub pomysł na prezent dla dyrektora? Zdecydowanie powinien być to upominek z klasą, elegancki i stylowy. Jeśli chcemy, by szef czy szefowa na długo wspominali nas jako swoich pracowników, warto dodać też element osobisty – sentymentalny, w postaci graweru. Zyskujemy wtedy pewność, że każdorazowe spojrzenie na taki prezent wywoła masę wspomnień, wzruszeń i dobrych myśli!

Elegancki prezent dla szefa? Z grawerem!

Każdy szef czy kierownik, zwłaszcza jeśli jest dobrym przełożonym, z pewnością nie raz otrzymał już upominki od swoich pracowników. Najczęściej jako prezent dla prezesa wybierane są eleganckie długopisy lub pióra, czasem spinki do mankietów, często tabliczka z podziękowaniami lub wspólne zdjęcie pracowników z dedykacją. To piękne prezenty, jednak mają albo jedynie wartość praktyczną, albo są związane bezpośrednio z pracą! Czasem kupowany jest alkohol z wyższej półki, lub dobrej jakości czekoladki... to jednak po skonsumowaniu nie pozostawi po sobie żadnej sentymentalnej wartości! A co, gdyby prezent dla szefa firmy mógł być zarówno elegancki, jak i praktyczny, a szef mógłby albo pozostawić go w biurze, albo bez skrupułów zabrać go do domu i cieszyć się nim przy specjalnych okazjach? Inspiracjami, które mogą spełnić te warunki są produkty zakupione w naszym sklepie, z dodatkiem dedykowanego graweru. To wspaniałe, trwałe, najwyższej jakości, misternie wykonane produkty, pięknie prezentujące się w każdym domu lub biurze. Sprawdź naszą ofertę!

Jako prezent dla szefa doskonale sprawdzi się np. kryształowy zestaw do whisky. Za każdym razem używając go, szef wspomni swoich pracowników i wspólnie spędzony czas. Taki zestaw jest doskonały do rodzinnych spotkań, a także takich w gronie przyjaciół. Stanowi również piękną dekorację każdego barku, witryny lub półki! Dodatkowy grawer jedynie uwidacznia piękno kryształu i misterność wykonania produktu. Jako prezent dla dyrektora sprawdzi się również karafka z grawerem lub kieliszki z grawerem.

Z kolei jako prezent dla szefowej polecamy np. wazon z grawerem. To piękny dodatek, który doda każdemu wnętrzu – czy to w pracy, czy w domu – elegancji i odrobiny luksusu. Czy to ze świeżymi kwiatami, czy też jako samodzielna ozdoba, będzie cieszył oko przy każdym spojrzeniu. Doskonałym pomysłem będą również kieliszki z grawerem lub piękny zestaw biżuterii, kolczyki, bransoletka, celebrytka... wewnątrz pudełeczka z biżuterią również wykonujemy dedykowane grawery

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.