Wazon na Rocznicę Ślubu

Wazon grawerowany prezent na rocznicę ślubu z zdjęciem

Czas realizacji 48 h (od chwili zatwierdzenia projektu)
199,00 zł
Brutto

Grawerowane zdjęcie

Wazon z grawerem wykonany z grubego, mocnego, przejrzystego i pełnego blasku szkła to wspaniała propozycja na dedykowany prezent. Pięknie zabarwione na czerwono szkło – w kolorze miłości – sprawdzi się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych, dlatego masz pewność, że prezent będzie trafiony! To doskonały prezent dla rodziców na rocznicę, a także dla innych bliskich sercu par, które świętują tak okrągłą rocznicę wspólnego życia! W końcu 50 lat to większa część ich życia. Z pewnością ucieszą się, otrzymawszy spersonalizowaną pamiątkę.

zamowienia telefoniczne
 

Wazon z grawerem – spersonalizowany prezent

Najważniejszą cechą, jaką prezentuje sobą wazon z grawerem na 50 rocznicę ślubu, jest jego spersonalizowany charakter. Dzięki nowoczesnym technikom możemy bowiem na nim precyzyjnie wygrawerować zdjęcie pary małżonków! A poniżej, wybrany przez Ciebie tekst życzeń, ciekawy cytat, czy inną dedykację. Takie grawerowane zdjęcie z pewnością wywoła wzruszenie podczas wręczania prezentu, zaś umiejscowiony w wyeksponowanym miejscu wazon będzie cieszył małżonków i przywoływał im w pamięci cudownie spędzone razem lata.


Najwyższa jakość gwarancją trafionego prezentu

W naszym sklepie stawiamy na najwyższą jakość, ponieważ wiemy, że wyjątkowe prezenty powinny nie tylko ucieszyć w dniu ich otrzymania, ale również cieszyć jeszcze przez długi, długi czas! Dlatego nasze wazony wykonane są z najwyższą precyzją i dbałością o detale, z wysokiej jakości grubego szkła. Również do grawerowania stosujemy najlepsze dostępne techniki, które gwarantują nam piękne efekty. Wazony grawerowane na rocznicę ślubu zakupione u nas z pewnością przez wiele lat będą cieszyć małżonków, przypominając im wspólne chwile i obchodzone rocznice!

Wymiary wazonu
wysokość 36 cm x szerokość 17 cm.
Ilość znaków do grawerowania do 150
Kolor szkła - przód malowany na kolor bordo, pozostałość bezbarwna.

28066

wzory

1 Opinie

Zdjęcie na wazonie
Moja żona była zaskoczona takim pomysłem bo jest niepowtarzany. Szwagierka będzie miała piękny prezent!. Dziękuję również za wskazanie ciekawego rozwiązania. Pozdrawiam. Jurek
dnia
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.