Wazon na Rocznicę Ślubu

Wazon grawerowany prezent na rocznicę ślubu z zdjęciem

Czas realizacji 48 h (od chwili zatwierdzenia projektu)
169,00 zł
Brutto

Grawerowane zdjęcie

Wazon z grawerem wykonany z grubego, mocnego, przejrzystego i pełnego blasku szkła to wspaniała propozycja na dedykowany prezent. Pięknie zabarwione na czerwono szkło – w kolorze miłości – sprawdzi się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych, dlatego masz pewność, że prezent będzie trafiony! To doskonały prezent dla rodziców na rocznicę, a także dla innych bliskich sercu par, które świętują tak okrągłą rocznicę wspólnego życia! W końcu 50 lat to większa część ich życia. Z pewnością ucieszą się, otrzymawszy spersonalizowaną pamiątkę.

 

Wazon z grawerem – spersonalizowany prezent

Najważniejszą cechą, jaką prezentuje sobą wazon z grawerem na 50 rocznicę ślubu, jest jego spersonalizowany charakter. Dzięki nowoczesnym technikom możemy bowiem na nim precyzyjnie wygrawerować zdjęcie pary małżonków! A poniżej, wybrany przez Ciebie tekst życzeń, ciekawy cytat, czy inną dedykację. Takie grawerowane zdjęcie z pewnością wywoła wzruszenie podczas wręczania prezentu, zaś umiejscowiony w wyeksponowanym miejscu wazon będzie cieszył małżonków i przywoływał im w pamięci cudownie spędzone razem lata.


Najwyższa jakość gwarancją trafionego prezentu

W naszym sklepie stawiamy na najwyższą jakość, ponieważ wiemy, że wyjątkowe prezenty powinny nie tylko ucieszyć w dniu ich otrzymania, ale również cieszyć jeszcze przez długi, długi czas! Dlatego nasze wazony wykonane są z najwyższą precyzją i dbałością o detale, z wysokiej jakości grubego szkła. Również do grawerowania stosujemy najlepsze dostępne techniki, które gwarantują nam piękne efekty. Wazony grawerowane na rocznicę ślubu zakupione u nas z pewnością przez wiele lat będą cieszyć małżonków, przypominając im wspólne chwile i obchodzone rocznice!

Wymiary wazonu
wysokość 36 cm x szerokość 17 cm.
Ilość znaków do grawerowania do 150
Kolor szkła - przód malowany na kolor bordo, pozostałość bezbarwna.

28066

wzory

1 Opinie

Zdjęcie na wazonie
Moja żona była zaskoczona takim pomysłem bo jest niepowtarzany. Szwagierka będzie miała piękny prezent!. Dziękuję również za wskazanie ciekawego rozwiązania. Pozdrawiam. Jurek
dnia

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.