wazon z grawerem gratis
  piękny wazon z oryginalnym grawerem

  Rocznica Ślubu Wazon z dedykacją

  W oczekiwaniu na dostawę
  169,00 zł
  Brutto

  Grawerowane szkło

  Szukając prezentu na diamentowe gody, a także na inne okrągłe rocznice ślubu, warto przyjrzeć się uważnie naszej propozycji – jest nią wazon z grawerem. To piękny, unikatowy i niebanalny upominek dla współmałżonka, aby docenić wspólne lata starań, miłości i poświęceń, a także doskonały pomysł na prezent na rocznicę ślubu najbliższych – rodziców czy znajomych. Spraw, by w ten wyjątkowy dzień radość zagościła na twarzy, a wzruszenie aż odjęło mowę! To wszystko ze spersonalizowanym prezentem, który łączy w sobie cechy ozdoby, pamiątki oraz praktycznego charakteru.

  zamowienia telefoniczne

   

   Piękny, szklany wazon z grawerem na 60 lecie

  60 rocznica ślubu to nie lada okazja! Dlatego też zasługuje na wyjątkowy prezent. Przejrzyste, grube, trwałe, najwyższej jakości szkło to podstawa wykonania naszego wazonu z grawerem. Do tego piękne zabarwienie szkła na czerwono – czyli na kolor miłości! Każdy bukiet kwiatów będzie się prezentował wyjątkowo okazale, ale taki wazon to również samodzielna, piękna ozdoba każdego stołu, każdej witryny czy wyeksponowanej półki. Nada wnętrzu przytulnego, osobistego charakteru, a także rodzinnego ciepła!

  Symboliczna pamiątka

  Wazon z grawerem jako prezent to przede wszystkim pamiątka. Dlatego wygrawerujemy na szkle, na jego powierzchni, dowolnie wybrany przez Ciebie tekst. Niech będzie to nazwa okazji, imiona małżonków, piękny cytat lub też najlepsze życzenia dla nich na kolejne lata małżeństwa! Każdorazowe spojrzenie na taki wazon z pewnością wywoła masę pięknych wspomnień ze wszystkich dotychczasowych, wspólnie spędzonych lat. Precyzja i kunszt wykonania przez nas graweru zapewniają najwyższą trwałość takiego prezentu, aby stanowił symboliczną pamiątkę na długie, długie lata.

  Wymiar wazonu:

  wysokość 32 cm

  szerokość 9-14 cm

  Głębokość 8.8 cm

  kolor – przód bordo 

  boki przezroczyste

  GRAWER GRATIS

  REALIZACJA W 24 h

  30640
  2021-05-06

  czcionki

  Brak opini
  Produkt dodany do listy życzeń
  Produkt dodany do porównania.