Szklanki do whisky z grawerem
  Szklanki do whisky z grawerem
  Szklanki do whisky z grawerem
  Szklanki do whisky z grawerem

  Szklanki do whisky z grawerem

  139,00 zł
  Brutto

  Gustowne szklanki do whisky z grawerem, czyli uniwersalny prezent dla mężczyzn

  Whisky to luksusowy trunek z bogatą historią, który wymaga specjalnego szkła, aby w pełni delektować się jego niepowtarzalnym smakiem. Grawerowane szklanki do whisky to doskonały pomysł na prezent dla mężczyzn, którzy doceniają zarówno złoty trunek, jak i stylowe, funkcjonalne przedmioty. Mogą stać się unikatowym prezentem z okazji urodzin, osiemnastki, imienin, rocznicy ślubu czy też przejścia na emeryturę.

  zamowienia telefoniczne
   

  Grawerowane szklanki do whisky

  Szklanki z grawerem oferowane przez firmę Grawercom to szkło na miarę whisky z najwyższej półki. Zostały zaprojektowane tak, aby stylowo się prezentować, na co wpływa ich kształt i efektowna rzeźba den. Jednocześnie ich forma sprawia, że w trakcie spożywania trunku stopniowo uwalniane są najbardziej cenione aromaty, co szczególnie docenią znawcy i smakosze alkoholu produkowanego ze zbóż czy kukurydzy. Grawerowana szklanka do whisky może więc stać się atrybutem mężczyzny, który ceni elegancję i wysoką jakość w każdym aspekcie swojego życia.

  Szklanka do whisky z grawerem - oryginalny prezent

  Szklanka do whisky z grawerem firmy Grawercom to pomysł na prezent, który jednocześnie nawiązuje do klasyki, a z drugiej strony jest oryginalny ze względu na wybrany napis lub motyw graficzny. Dzięki usługom firmy szklanka z grawerem do whisky może nawiązywać do uroczystej okazji, wspólnych przeżyć czy nawet ulubionej piosenki dwojga ludzi. Wystarczy wybrać odpowiedni motyw, a projekt graweru zostanie wysłany do zatwierdzenia jeszcze przed jego wykonaniem. Jeśli ktoś nie chce stawiać na uniwersalne i powtarzalne prezenty, szklanka do whisky grawer może okazać się idealnym rozwiązaniem.  Pojemność: 300 ml
  Wysokość: 93 mm
  Materiał: szkło bezbarwne
  Liczba w komplecie: 6 szt.
  Grawer: GRATIS

  22602

  Wzory do grawerowania

  Brak opini
  Produkt dodany do listy życzeń
  Produkt dodany do porównania.