Strona główna

 

Grawercom – nieprzeciętny salon jubilerski, grawerowanie, sprzedaż spersonalizowanych prezentów

Nieprzeciętny i wyjątkowy salon biżuterii Grawercom działa dla Państwa od 2009 roku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo piękną i szlachetną srebrną oraz złotą biżuterię, ozdoby i dodatki, najwyższej jakości prezenty personalizowane na każdą okazję, oraz szeroki zakres innych prac jubilerskich oraz usług grawerskich.

Usługi grawerskie

Naszą główną działalnością jest precyzyjny, artystyczny grawer. Specjalizujemy się w misternym grawerowaniu na biżuterii, ale także laminatach, różnego rodzaju upominkach, wykonujemy także grawer na szkle. Wierzymy, że grawerowanie to doskonały sposób, aby z biżuterii bądź ozdobnych przedmiotów uczynić coś więcej, niż ozdobę lub dekorację – niezwykły, dedykowany prezent, który zachowa się w pamięci na lata. Usługi grawerskie sprawiają, że jesteśmy w stanie stworzyć oryginalne, spersonalizowane pamiątki, pełne wzruszających wspomnień.

Grawerowanie na biżuterii

Jedną z najciekawszych i najbardziej interesujących usług w naszej firmie jest grawerowanie na biżuterii. Biżuteria złota i srebrna mogą stanowić jedne z najpiękniejszych ozdób zarówno dla kobiet, jak i dzieci oraz mężczyzn! Biżuteria może stać się pamiątką, nośnikiem wspomnień i emocji, dlatego też wiemy, iż możliwość personalizacji i wykonania dedykowanych, osobistych grawerunków na biżuterii to jeden z najlepszych sposobów na stworzenie prezentu idealnego, który zachowany zostanie w pamięci na długo. Grawerowanie na biżuterii traktujemy jako sztukę, w której spełniamy się artystycznie. Jesteśmy dumni, że możemy przyczyniać się do Państwa emocji i wzruszeń! W naszym sklepie znajdziecie Państwo biżuterię srebrną, złotą, z diamentami oraz innymi szlachetnymi kamieniami – setki wyjątkowych inspiracji i projektów, wśród których każdy znajdzie coś idealnie dopasowanego do swoich potrzeb!

Pierścionki z brylantami

Dziedziną, którą również sobie upodobaliśmy, jest wykonywanie pierścionków z brylantami. Czy będzie to pierścionek na prezent z różnych okazji, czy też pierścionek zaręczynowy, wiemy, jak ważne jest, by wzbudzał zachwyt! Projekty pierścionków wykonywane przez naszych specjalistów są zawsze przemyślane, zaś pierścionki wykonane precyzyjnie, z dbałością o każdy szczegół i detal. Takie pierścionki można również poddać grawerowaniu, aby uczynić je jeszcze bardziej osobistymi.

Pracujemy ze szlachetnymi kruszcami o najwyższej jakości – wysokich próbach złota i srebra, starannie wyselekcjonowanych i wyszlifowanych kamieniach. Dzięki temu wiemy, że doskonałe walory estetyczne przetrwają z biżuterią oraz innymi oferowanymi w naszym sklepie przedmiotami na długie lata, wciąż ciesząc i zachwycając.

Personalizowane prezenty na różne okazje

W naszej ofercie znajduje się również sprzedaż prezentów personalizowanych na różne okazje. Wiemy, że każdy z nas jest inny – pod względem charakteru, wyglądu, swoich pasji, uwrażliwienia na piękno... dlatego też oferujemy szeroką gamę różnorodnych pomysłów na prezent, aby wpasować się we wszelkie gusta i pomysły. Są to m.in.

Przeznaczone do spersonalizowanego graweru na szkle karafki, przejrzyste lub barwione wazony, kieliszki, klasyczne zestawy do whisky – doskonałe jako prezent na rocznicę ślubu, z okazji przejścia na emeryturę, urodzin, imienin, oraz wszelkich innych wyjątkowych okazji;

Srebrne obrazki, na których  również mogą umieścić Państwo dedykację poprzez grawer. To świetny pomysł na prezent na Chrzest Święty, Pierwszą Komunię, Bierzmowanie, a także ślub i wiele, wiele innych okazji.

Wyjątkowe, misternie wykonane ozdoby salonów, dziecięcych pokojów oraz innych wnętrz, na których również wykonujemy grawer - np. ciekawy prezent na Chrzest w postaci przepięknych pozytywek, srebrnych ramek na zdjęcia czy skarbonek.

Naprawy jubilerskie

Wykonujemy również naprawy jubilerskie – każda biżuteria to w końcu swoisty nośnik wspomnień, który może stać się nieodłączną częścią naszej osobowości! Dlatego też warto nie rezygnować z niej, nawet gdy dozna uszczerbku. Napraw dokonujemy ze starannością i jubilerską precyzją, tak aby przywrócić biżuterię do możliwie najlepszego stanu i wyglądu! Niech cieszy oczy i serce na kolejnych wiele lat.

Zapraszamy!

Wejdź na naszą stronę Grawercom.pl i obejrzyj naszą bogatą ofertę. Znajdziesz w niej usługi grawerowania, piękną biżuterię, ozdoby, wyjątkowe przedmioty użytku codziennego wiele, wiele innych inspiracji na wyjątkowe prezenty, które mogą stać się spersonalizowane za pomocą graweru! Nasz zespół tworzą wysokiej klasy specjaliści, ale przede wszystkim miłośnicy piękna, którzy wkładają całe serce i artystyczne zdolności w nasze projekty.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.