brelok z grawerem
  Breloczek z grawerem
  brelok dla kierowcy
  Brelok dla kierowcy Grawer Prezent

  Brelok dla kierowcy Grawer Prezent

  189,00 zł
  Brutto

   Srebrny breloczek Św. Krzysztof

  Upominek o znaczeniu symbolicznym jest zawsze dobrym pomysłem na prezent. Świadczy o zaangażowaniu i podkreśla łączącą nas z jubilatem relację. Świetnym pomysłem na prezent jest brelok do kluczy z grawerem. Jest to rozwiązanie bardzo praktyczne. Zawsze warto korzystać z breloczka do kluczy do domu lub samochodu, ponieważ dzięki niemu znacznie łatwiej nam będzie je znaleźć. Brelok z grawerem to rewelacyjny pomysł na prezent na urodziny lub każdą inną okazję. Na pewno wywoła u jubilata uśmiech.

  zamowienia telefoniczne

   

  Brelok z grawerem dla kierowcy

  Grawerowany brelok dla kierowcy jest minimalistyczny i elegancki. Zawieszka jest srebrna i ma okrągły kształt. Opakowana jest w szykowne pudełko, dzięki czemu wygląda stylowo i doskonale nadaje się prosto do wręczenia jako prezent dla kierowcy. Dzięki niemu kluczyki już nigdy więcej nie zagubią się w kieszeni lub torebce. Brelok z grawerem dla mężczyzny lub kobiety to bardzo uniwersalny upominek. Ma też znaczenie symboliczne, ponieważ można na nim umieścić stosowną dedykację lub sentencję z życzeniami. Dzięki temu solenizant zawsze będzie pamiętał o osobie, która wręczyła mu ten gustowny podarunek. Brelok na pewno sprawdzi się jako prezent dla taty. Dzięki niemu będzie mógł zawsze nosić przy sobie pamiątkę od swoich ukochanych dzieci.

  Srebrny breloczek z możliwością grawerowania dedykacji lub krótkiej sentencji. Idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

  Wymiary:

  • wysokość 9 cm
  • szerokość 2.24 cm
  • Fi 2,24 cm
  • waga 8,20 g
  • Srebro pr. 925

  Srebro pr. 925

  Opakowanie prezentowe z dedykacją GRATIS

  32416

  Wzory do grawerowania

  Brak opini
  Produkt dodany do listy życzeń
  Produkt dodany do porównania.