komplet do whisky
  Karafka i szklankami z grawerem
  oryginalne opakowanie producenta

  Zestaw do whisky Komplet

  Czas realizacji 48 h (od chwili zatwierdzenia projektu)
  198,00 zł
  Brutto

  Komplet karafka do whisky i 6 szklanek.

  Zawsze szukamy udanego pomysłu na prezent. Prezent na ślub, to wyjątkowa uroczystość która zobowiązuje nas do wybrania pięknego i użytkowego prezentu. Na pewno, jednym z prezentów będzie komplet karafka z sześcioma szklankami. Komplet który będzie również spełniał funkcje użytkowe w przyszłym domu Państwa Młodych.

  zamowienia telefoniczne
   

  Grawerowana karafka i 6 szklanek

  Karafka jest naczyniem bardzo praktycznym. Doskonale nadaje się do trunków alkoholowych – whisky, likierów czy wódki, a także do wina, a nawet wody. Dzięki niej ze stołu znikną mało estetyczne butelki z etykietami. Ciekawa, łamana forma karafki sprawia, że prezentuje się doskonale w każdych warunkach i będzie pięknym uzupełnieniem zastawy stołowej. W komplecie jest również sześć pasujących do karafki szklanek z grubym dnem. Zestaw będzie idealny na spotkania z przyjaciółmi czy rodzinne imprezy. To także doskonały pomysł na prezent.

  Karafka i szklanki - piękny komplet na prezent

  Karafka z grawerowaną dedykacją oraz 6 szklanek to idealny zestaw na prezent z okazji ślubu czy rocznicy. Grawer na szkle pozwala umieścić na karafce imiona, daty, nazwę wydarzenia oraz krótkie życzenia i okolicznościową grafikę. Dzięki temu można stworzyć zindywidualizowany prezent idealnie dopasowany do wydarzenia i odbiorców. Nowoczesna metoda grawerowania laserowego gwarantuje trwałość i doskonałą widoczność dedykacji.

  Wymiary

  wymiary 26 cm

  szer 10 cm

  głęb. 9 cm

  Pojemność 750 ml

  Dodatkową zaletą jest zabezpieczenie korka

  które zapobiega wydostawaniu się zapachu alkoholu.

  Każda przesyłka jest pakowana w folię pęcherzykową

  oraz oznaczona na przesyłce taśmą z napisem uwaga szkło.

  GRAWER GRATIS

  32034

  Wzory do grawerowania

  Brak opini
  Produkt dodany do listy życzeń
  Produkt dodany do porównania.