Wazon na 50 Rocznicę Ślubu - Grawer

  50 Rocznica Ślubu - wazon z grawerem

  W oczekiwaniu na dostawę
  169,00 zł
  Brutto

   

  Grawer na szkle

  50 rocznica ślubu to wyjątkowy jubileusz! Dla każdej pary, ale także dla ich bliskich. Jeśli zastanawiasz się, jak powinien wyglądać prezent na 50 rocznicę ślubu dla siostry i szwagra, dla przyjaciół, brata i jego żony czy innej bliskiej Twemu sercu pary, przede wszystkim pomyśl o tym, by mógł stać się wyjątkową pamiątką na długie lata. Dzięki temu świętująca para zyska piękny symbol swego wieloletniego małżeństwa. Co za tym idzie, nie tylko w rocznicę, ale i w każdy inny dzień będą mogli przypominać sobie o wyjątkowości uczucia, jakie ich łączy...

  zamowienia telefoniczne

   

   

  Jak prezent będzie wyjątkowy na 50 – rocznicę ślubu?

  Po otrzymaniu zaproszenia na 50 rocznicę ślubu, z pewnością każdy zastanawia się nad upominkiem, który ucieszy świętujących jubilatów. Prezent na 50 lecie powinien być wyjątkowy i przemyślany. Warto, by był prezentem pełnym walorów estetycznych, który małżeństwo z chęcią wstawi do gabloty czy witryny, by móc codziennie go podziwiać. Taki elegancki prezent na 50 rocznicę ślubu stanowić będzie z pewnością szklany wazon z grawerem. Wysokiej jakości szkło to pewność tego, że prezent w nienagannym stanie przetrwa z parą wiele lat, stanowiąc niezmiennie piękną pamiątkę rocznicy!

  Wazon szklany z grawerem – prezent na rocznicę ślubu

  Taki szklany wazon z grawerem będzie to wspaniały prezent na 50 rocznicę ślubu rodziców, a także dziadków, siostry i szwagra czy innej pary. Grube, przejrzyste szkło najwyższej jakości, zabarwione na intensywny chabrowy kolor, a także misternie i precyzyjnie wygrawerowane na nim spersonalizowane słowa życzeń, które sam stworzysz, stworzą razem prezent idealny – zarówno symbol piękna małżeństwa, jak i pamiątkę, przedmiot dekoracyjny do domu oraz cechy prezentu praktycznego - małżonkowie będą mogli wykorzystać go, by ożywić swój dom świeżym bukietem kwiatów w pamiątkowym wazonie.

  Wymiary wazonu:


  wysokość 23 cm
  szerokość 27 cm
  ilość znaków do grawerowania do 250 GRAWER GRATIS

  26245

  Brak opini
  Produkt dodany do listy życzeń
  Produkt dodany do porównania.