Wazon na 20 Rocznicę Ślubu

  20 Rocznica Ślubu Prezent z grawerem

  W oczekiwaniu na dostawę
  149,00 zł
  Brutto

  Wazon z grawerem na prezent

  Elegancki, wysoki wazon o smukłej formie i prostym, ale bardzo estetycznym wzornictwie to wspaniała ozdoba domu. Doskonale prezentuje się pusty, jak i z kwiatami - świeżymi lub suszonymi. Możliwość wykonania indywidualnej, grawerowanej dedykacji pozwala przekształcić wazon we wspaniały prezent na rocznicę ślubu i wiele innych okazji. Sprawia też, że stanie się on trwałą pamiątką.

  zamowienia telefoniczne

   

  Prezent na Rocznicę Ślubu

  20 lecie ślubu to piękna okazja, by świętować wspólne lata wraz z przyjaciółmi i rodziną. Wypada, by świętującej parze wręczyć w ten wyjątkowy dla nich dzień upominek, który wywoła ich wzruszenie i uświetni ten dzień. 20 rocznica ślubu prezent warto, by łączył w sobie elementy pięknego, dekoracyjnego przedmiotu, prezentu praktycznego, a także symbolicznego i pamiątkowego! Zastanawiasz się, jak brzmi 20 rocznica ślubu nazwa...? To rocznica porcelanowa Polecanym na taką rocznicę prezentem jest np. wazon z grawerem. Grube, mocne szkło, przejrzyste, zafarbowane na intensywny chabrowy kolor, a także artystyczny kształt i piękny, misterny grawer – sprawia to, że taki wazon łączy w sobie walory pamiątki, symbolu, oraz dekoracji domu. Z pewnością taka okazja jak 20 rocznica ślubu porcelanowa zasługuje na wręczenie małżonkom takiego pełnego uroku wazonu!

  Elementem, który sprawi, że prezent na 20 rocznicę ślubu stanie się pamiątką na całe życie, jest spersonalizowany, dedykowany grawer. To słowa życzeń, krótki cytat lub po prostu imiona małżonków i data – sprawi to, że prezent zyska wyjątkowego, osobistego charakteru.

  Ilość znaków 100-150

  Kolor - Kobaltowy

  Wysokość wazonu - 32 cm

  Szerokość 9-14 cm

  Głębokość - 8,5 cm

  GRAWER GRATIS

  28067

  Wzory do grawerowania

  Brak opini
  Produkt dodany do listy życzeń
  Produkt dodany do porównania.