Personalizowana szklanki do whisky
  prezent na urodziny-szklanki

  Personalizowane szklanki do whisky

  139,00 zł
  Brutto

  Szklanki do whisky personalizowane

  Whisky to szlachetny trunek z wieloletnią tradycją, który znajduje swoich zwolenników na całym świecie. Ci zaś doskonale wiedzą, że wymaga on odpowiedniego szkła. Szklanki z grawerem do whisky firmy Grawercom powstają właśnie z myślą o najbardziej wymagających konsumentach, którzy doceniają nie tylko walory estetyczne przedmiotów, którymi się otaczają, ale również ich funkcjonalność. W tym wypadku zadbano o wszelkie detale, które cieszą oko i w takim samym stopniu również podniebienie.

  zamowienia telefoniczne

  Dostawa do 3 dni

   

  Szklanki z grawerem do whisky

  Grawercom od lat zajmuje się sprzedażą luksusowych upominków oraz wykonywaniem na nich personalizowanych grawerunków. Szklanki z grawerem dostępne w sklepie wyróżniają się dzięki wysokiej jakości, a przez to mogą okazać się idealnym prezentem na szczególną okazję. Wykonane ze szkła bezbarwnego szklanki sprzedawane są w kompletach po sześć sztuk, mają rzeźbione dno i zwężoną czaszę, przez co aromat whisky uwalnia się stopniowo i w maksymalnym natężeniu. 

  Personalizowany grawer

  Dzięki nowoczesnym technologiom firma Grawercom jest w stanie wykonać personalizowane szklanki do whisky, na których widnieje wybrany przez klienta tekst czy nawet precyzyjny motyw graficzny. Może to być imię osoby obdarowanej, życzenia czy też fragment piosenki lub sentencja podkreślająca bliskie relacje jubilata i wręczającego prezent. Dzięki grawerunkom szklanki do whisky personalizowane stają się w każdej sytuacji zupełnie unikatowym i budzącym emocje prezentem.

  Pojemność: 300 ml
  Wysokość: 93 mm
  Materiał: szkło bezbarwne
  Liczba w komplecie: 6 szt.
  Grawer: GRATIS

  Producent: Krosno

  22602

   

  26022

  Wzory do grawerowania

  Brak opini
  Produkt dodany do listy życzeń
  Produkt dodany do porównania.