Prezent dla emerytki
  Prezent dla emerytki z grawerem
  upominek na emeryturę
  prezent dla przyszłej emerytki
  zestaw kieliszków do wina
  kieliszki do wina z grawerem

  Prezent dla emerytki

  349,00 zł
  Brutto

  Kieliszki — oryginalny prezent dla emerytki

  Prezent to wyraz sympatii, szacunku i sposób na wspólne świętowanie. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla emerytki, zamów spersonalizowane kieliszki do wina z grawerem. Takie spersonalizowane kieliszki jest to super rozwiązanie, jeśli chcemy wręczyć elegancki prezent dla emerytki. Panie będące we wczesnej jesieni życia z pewnością docenią kunszt rzemieślniczy, pomysł i wykonanie kieliszków i ich oprawy — gwarantujemy!

  zamowienia telefoniczne

   

  Prezent dla emerytki na odejście z pracy

  Odejście z pracy na emeryturę do dla wielu pracowników upragniony etap w życiu, podczas gdy dla innych jest to czas smutnych pożegnań. Tak duża zmiana o charakterze rozwojowym warta jest odpowiedniej oprawy i wręczania odpowiednich prezentów. Prezenty dla emerytki pomagają pogodzić się z przejściem na emeryturę, cieszą oraz zaskakują. Piękne szkło użytkowe, z napisem przypominającym o minionych karierze zawodowej i lubianych współpracownikach będzie nie tylko ozdobą barku, ale także funkcjonalnym dodatkiem oprawy stołu. Kieliszki przydadzą się przecież w każdym domu, przy różnych okazjach, świętach, rocznicach.  Świetny pomysł na prezent dla szefowej na emeryturę

  Co jednak kupić, kiedy na emeryturę przechodzi nasza szefowa? Co wypada wręczyć? Co ja ucieszy? Kieliszki z grawerem są odpowiedzią na te rodzące się w głowie pytania. Zestaw kieliszków w pięknym pudełku ucieszy nawet bardzo wymagającą osobę, która lubi wysokiej jakości produkty i zwraca uwagę na detale wykonania. Czystość szkła, jego wytrzymałość i kruchość zachwyca, a funkcjonalizm dodaje atrakcyjności. Warto kupić zestaw kieliszków jako upominek dla kogoś, kogo lubimy, cenimy i szanujemy. Dzięki możliwości spersonalizowania grawerunku, obdarowana osoba dostanie prezent jedyny w swoim rodzaju.

  Wymiary:

  wysokość: 18 cm
  szerokość: 7 cm
  pojemność 220 ml cena

  Podana cena dotyczy kompletu kieliszków (6 szt)

  Dowolny grawer na 2 szt.

  Grawer Gratis

  Maksymalna ilość znaków to: 30

  Wysyłka 48h

  GRAWER GRATIS

  22600

  Wzory do grawerowania

  Brak opini
  Produkt dodany do listy życzeń
  Produkt dodany do porównania.