Oryginalny prezent dla emerytki
  elegancki prezent dla emerytki
  kieliszki w skrzynce
  kieliszki do wina w skrzynce

  Oryginalny prezent dla emerytki

  269,00 zł
  Brutto

  Prezent na pożegnanie

  Czas pożegnań to zazwyczaj czas smutku. Nie do końca tyczy się jednak to przejścia na emeryturę. Przejście na emeryturę jest często dla wielu osób osiągnięciem upragnionej zmiany i powodem do celebracji i wspólnego świętowania. Co dać jako prezent na pożegnanie? Jaki można wymyślić oryginalny prezent dla emerytki? Jaki prezent dla koleżanki emerytki będzie odpowiedni? Podpowiadamy: kup kieliszki na prezent.  zamowienia telefoniczne
   

   Oryginalny prezent dla emerytki

  Grawerowane kieliszki do wina to super pomysł na nietuzinkowy prezent dla emerytki. Obdarowana będzie zaskoczona, ucieszona i wzruszona. Jeśli zastanawiasz się, co wybrać na prezent dla emerytki księgowej, lub co wybrać na prezent dla koleżanki emerytki, śmiało możesz zdecydować się na zakup kryształowych, spersonalizowanych kieliszków z elegancką nóżką. Szkło użytkowe ucieszy każdą kobietę, zwłaszcza tę, która ma już wyrobioną pozycję zawodową, wyrobiony gust i własne zdanie. Grawerowane kieliszki niczym małe puchary będą przypominać kobiecie o tym, co udało się zawodowo w życiu osiągnąć.

  Kieliszki na prezent

  Grawerowane szkło jest symbolem trwałości, kruchości i czystości. Zestaw kieliszków jest zatem eleganckim, symbolicznym i praktycznym pomysłem na prezent. Kieliszki mogą być stosowane na co dzień i od święta, zarówno przez odparowaną, jak i jej gości. Wino, napoje, eliksiry magiczne… wszystko to, na co danego dnia szczęśliwa emerytka miałaby ochotę, może się w nich znaleźć. Grawerowane kieliszki, z cienkimi, eleganckimi nóżkami, na myśl przywodzą symbolikę pucharów. Taki prezent to doskonały, nietypowy i niebanalny pomysł na prezent z okazji zwieńczenia kariery zawodowej.  Wymiary:
  wysokość: 18 cm
  szerokość: 7 cm
  pojemność 220 ml

  cena dotyczy 2 sztuk kieliszków oraz skrzynka z grawerem.

  Wysyłka 48h

  22601

  Wzory do grawerowania

  Brak opini
  Produkt dodany do listy życzeń
  Produkt dodany do porównania.