• Nowy
Elegancki prezent dla emeryta
karafka z grawerem
Elegancki prezent dla emeryta

Elegancki prezent dla emeryta

329,00 zł
Brutto

Prezent dla emeryta

Przejście na emeryturę to bardzo ważny moment w życiu każdego mężczyzny, który właśnie tego dnia musi pogodzić się z tym, że w jego dotychczasowe życie zawodowe właśnie się skończyło. Zaczyna się jednak okres, w którym można znaleźć więcej czasu na przyjemności, realizację pasji czy spotkania z przyjaciółmi. Jeśli sam obdarowany i jego koledzy przepadają za dobrej jakości alkoholem, dobrym wyborem na prezent z okazji przejścia na emeryturę będzie karafka z zestawem szklanek do whisky firmy Grawercom.

zamowienia telefoniczne
 

Idealny prezent dla emeryta

Zestaw zawierający karafkę i efektowne szklanki to nie tylko ekskluzywny prezent dla emeryta, ale również komplet, który znajdzie zastosowanie w wielu sytuacjach. Praktyczny prezent dla emeryta sprawdzi się podczas rodzinnych uroczystości, spotkań w męskim gronie i wielu innych sytuacji, które wymagają efektownego szkła. Zarówno karafka, jak i szklanki wykonane są z wysokiej jakości, całkiem przezroczystego szkła, które jest prezentem ponadczasowym i uniwersalnym. Minimalistyczna forma karafki spodoba się panom, którzy cenią chłodna elegancję i ponadczasowe rozwiązania. Z kolei szklanki z rzeźbionym dnem wyglądają atrakcyjnie, ale przy okazji mają kształt dostosowany do najlepszych alkoholi. Dzięki niemu dobra whisky znajdująca się w szklance ma optymalną styczność z powietrzem i uwalnia stopniowo swoje aromaty. Z kolei grube dno sprawia, że whisky nie nagrzewa się zbyt szybko pod wpływem ciepła dłoni. Tak wyjątkowy prezent zostanie doceniony przez panów znających się na dobrych alkoholach.

Zestaw z grawerem - oryginalny prezent dla emeryta

O ile same zestawy karafek i szklanek cieszą się popularnością, o tyle grawerunek może sprawić, że każdy z nich będzie unikatowy. Oryginalny prezent dla emeryta może zawierać życzenia na zupełnie nowej drodze życia, dowcipny komentarz czy też imię obdarowanego. To dowód na to, że prezenty dla emeryta mogą mieć indywidualny charakter i wywoływać jeszcze więcej emocji. Firma Grawercom zajmuje się realizacją grawerunków, a w szczególności grawerem w szkle. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii na szkle można umieścić nie tylko napisy, ale nawet motywy graficzne. Jedynym ograniczeniem jest w tym wypadku wyobraźnia klientów. Warto również podkreślić, że każdy projekt przed realizacją jest wysyłany do klienta, który może mu się przyjrzeć i dopiero wówczas zaakceptować. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że zamówiony prezent dla lubianego lub kochanego emeryta będzie dokładnie tym, czego oczekiwali.

Prezent dla emeryta zestaw do whisky

Maksymalna ilość tekstu ok. 100 znaków.

Tekst można przesłać na maila lub wpisać przy zamówieniu.

Dane kompletu:

Karafka:

  • Pojemność: 950 ml

  • Wysokość bez korka: 20,5 cm

  • Wysokość z korkiem: 26 cm

  • Średnica dna: 12 cm

  • Liczba sztuk w komplecie: 1

Szklaneczki:

  • Pojemność: 300 ml

  • Wysokość: 9,3 cm

  • Średnica: 9 cm

  • Liczba sztuk w komplecie: 6

Każda przesyłka jest zabezpieczona folią bąbelkową i oznaczona etykietą UWAGA SZKŁO32355

Wzory do grawerowania

Brak opini
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.