Menu

Karafka z grawerem - wspaniały prezent do nowego domu

Karafka z grawerem - wspaniały prezent do nowego domu

Jaki prezent na nowy dom.

Kupno nowego mieszkania, postawienie domu lub po prostu zmiana miejsca zamieszkania i przeprowadzka - to niezwykłe wydarzenia, ważne w życiu każdego człowieka. Niezależnie od tego, jakie są powody zmiany adresu, w dobrym tonie jest obdarowanie przeprowadzających się przyjaciół i rodziny prezentem na nowy dom. Grawerowana karafka będzie do tego celu idealna.

Zmiana miejsca zamieszkania - wydarzenie bez precedensu

Zmiana miejsca zamieszkania jest wydarzeniem niezwykle istotnym i budzącym bardzo silne emocje. Wiąże się często z wyprowadzką z domu rodziców, decyzją o rozpoczęciu wspólnego życia z partnerem lub partnerką, albo “pójściem na swoje”, czyli wybudowaniem domu lub kupnem nieruchomości.

Wszystkie te okoliczności stanowią życiowe przełomy, które rodzą silne emocje, wiążą się z podekscytowaniem i nadzieją na dobrą przyszłość. Takie wydarzenia warto świętować i bardzo często nowi domownicy organizują tzw. parapetówki, zapraszając rodzinę i znajomych do wspólnego cieszenia się nowym lokum.

W gości jednak nie wypada przyjść z pustymi rękoma, więc tradycyjnie przynosi się prezenty na nowy dom.

Grawerowana karafka - funkcjonalny i piękny prezent na nowy dom

Jednym z najlepszych pomysłów na prezent do nowego mieszkania jest grawerowana karafka. Naczynie wykonane ze szkła lub kryształu to bardzo funkcjonalny prezent. Skorzystać z niego można już podczas parapetówki, przelewając do niej ulubiony trunek. Karafka jest o wiele bardziej estetyczna od butelki z etykietą, pozwala pięknie zaprezentować whisky lub inne mocne alkohole na stole, ale pięknie wygląda również w przeszklonej gablocie czy barku.

Szczelny, szklany korek doskonale zabezpiecza zawartość przed zwietrzeniem i utratą aromatu, a grube dno i ścianki przed długi czas utrzymują odpowiednią temperaturę trunku.

Indywidualny grawer na szkle

Na karafce można wygrawerować osobistą, indywidualną dedykację dla domowników. Dzięki temu prezent będzie się jednoznacznie kojarzył z okazją i osobami obdarowującymi. To wspaniała pamiątka, która nie tylko doskonale się prezentuje, ale jest też niezwykle funkcjonalna.

Na Nowy Dom

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code
Compare