Obrazki srebrne i upominki z dedykacją.

Obrazki srebrne z grawerem i upominki z dedykacją.

Srebrne obrazki to piękna ozdoba domu i wspaniała pamiątka z ważnych wydarzeń. Ożywią i rozświetlą każde pomieszczenie, wprowadzając do niego aurę elegancji i ekskluzywności.

Obrazki urzekają naturalnym blaskiem srebra, ciekawą formą i tematyką. Wykonano je z wysokiej jakości drewna pokrytego srebrnym laminatem. Całość pomalowano warstwą specjalnego lakieru, który chroni szlachetny metal przed ciemnieniem i pozwala zachować jego doskonały wygląd przez długie lata.

Pokazuje 1 - 9 z 134 elementów

Nowoczesny srebrny obrazek - idealny prezent na chrzest, ślub, czy komunię!

Nowoczesne obrazki srebrne przedstawiają postaci biblijne, Aniołów Stróżów i inne symbole religijne. Bogactwo wzorów sprawia, że w asortymencie GRAWERCOM znajdą Państwo obrazy srebrne na wiele okazji.

Srebrne obrazki Świętej Rodziny będą wyjątkowym prezentem na ślub lub rocznicę. Symbolizują one wyjątkową relację Maryi i Józefa - pełną miłości, zaufania i wzajemnego poświęcenia. Obraz Świętej Rodziny podarowany nowożeńcom stanie się swojego rodzaju amuletem zapewniającym szczęście, udane małżeństwo i opiekę Opatrzności Bożej.

Srebrne obrazki z dziećmi modlącymi się nad hostią to wspaniałe pamiątki komunijne. Zawieszone w pokoju malucha, będą stale przypominać o chrześcijańskich korzeniach i zasadach wiary.

W asortymencie GRAWERCOM znajdują się również piękne obrazki srebrne na chrzest. Przedstawiają np. Jezusa Chrystusa lub Aniołów Stróżów pochylających się nad dzieckiem i otaczających maleństwo swoją troską.

Wszystkie obrazki srebrne można wzbogacić o grawerowaną na odwrocie dedykację. Dzięki niej prezent nabierze indywidualnego charakteru i niepowtarzalności. Data, nazwa wydarzenia, imię odbiorcy i krótkie życzenia uczynią ze świętego obrazka srebrnego trwałą pamiątkę, na zawsze powiązaną z wyjątkową okazją i autorem prezentu.

Obrazki srebrne ze Świętą Rodziną, aniołami, Chrystusem i innymi postaciami oraz symbolami religijnymi to wyjątkowy pomysł na prezent dla każdego katolika.

Szeroki asortyment srebrnych obrazów na każdą okazję

Srebrne obrazy to niebanalna i bardzo elegancka ozdoba. Rozmaite formaty, kształty i tematyka dostępnych obrazków sprawiają, że znajdzie się dla nich miejsce w każdym domu.

Święte obrazki srebrne to wspaniały symbol przynależności do Kościoła Katolickiego. Przypominają domownikom o chrześcijańskich korzeniach, zasadach wiary i zbliżają ich do Boga.

Nowoczesne obrazy srebrne to również fantastyczny pomysł na prezent, szczególnie na okazje związane z sakramentami kościelnymi. W sklepie internetowym GRAWERCOM znajdą Państwo piękne srebrne obrazki komunijne, na chrzest czy na ślub w atrakcyjnej cenie. Ich wyraźna symbolika nawiązuje do poszczególnych sakramentów, dzięki czemu będą idealną pamiątką.

Obrazki srebrne z dedykacją wpisują się w popularny trend prezentów zindywidualizowanych. Autorskie życzenia wygrawerowane na odwrocie obrazu

Compare