Pierścionek z Tanzanitem

Wiele kamieni ozdobnych określa się mianem wyjątkowych, jednak tanzanit również zdecydowanie zasługuje na to miano! Jest to kamień szlachetny, charakteryzujące się niebiesko – fioletową barwą (przy wydobyciu również brązową). Ciekawostką jest to, że odkryto go dopiero w 1967 roku, i nazwano to największym odkryciem gemmologicznym całego XX wieku! Nazwa tanzanitu pochodzi od Tanzanii – jedynego kraju na świecie, w którym wydobywa się te kamienie. Są one dlatego niesłychanie rzadkie, dodatkową korzyścią jest również unikatowy wygląd, co sprawiło, że biżuteria z tanzanitami, w tym pierścionek z tanzanitem, stała się jubilerskim hitem. Szybko stał się również rodzajem ulubionej biżuterii wielu hollywoodzkich gwiazd, np. Elizabeth Taylor czy Angeliny Jolie.

Tanzanit to kamień posiadający jedną z największych intensywności energetycznych i podobno wspomaga połączenie energii i symbiozy serca oraz umysłu. Mówi się, że pomaga oczyścić się od smutków i zmartwień i przynosi życiową radość. Mentalne znaczenie minerału ma dwa kierunki: jest jednocześnie symbolem miłości, bogactwa i radosnego życia, a także duchowej wiedzy i mądrości.

Tanzanit – unikatowy kamień, idealny na pierścionek zaręczynowy

Tanzanit określa wyjątkową siłę duchową, ale także symbolizuje piękną miłość, radość życia i powodzenie. Jego unikatowy charakter nadał mu także synonim luksusu, bogactwa i wyjątkowości. Dlatego też coraz częściej wybierany jest kamień szlachetny tanzanit w pierścionku zaręczynowym. Ponieważ oświadczyny mogą przynieść nie lada stres i wyzwanie, warto zaopatrzyć się w ten dzień w tajną broń – oryginalny pierścionek, który z pewnością zachwyci wybrankę! Tobie zaś da pewność siebie, a w efekcie ten dzień zapadnie w pamięci Wam obojgu na długie lata, zaś tanzanit pierścionek zaręczynowy idealnie prezentował się będzie na palcu kobiety przez całe życie. Podczas wyboru pierścionka, pomyśl o codziennych upodobaniach, o charakterze i guście swojej wybranki. Tanzanit pierścionek może przyjąć bowiem różnorakie formy. Choć każdy wyjątkowy, mają wiele różnic. Pierścionek z tanzanitem może być delikatny i subtelny, ale może też być szerszy i tym samym silniej przyciągać uwagę. W naszej ofercie prezentujemy pierścionki o klasycznym wyglądzie, ale też takie o unikatowym charakterze, wykonane na podobieństwo nietypowych projektów jubilerskich. Do wyboru jest również kruszec – warto, by pasował do pozostałej biżuterii ukochanej! Najbardziej polecane, ze względu na nieprzemijający blask i cenioną wartość, jest białe i żółte złoto. Pierścionek tanzanit może charakteryzować się delikatnie mieniącym się kamieniem, lub też większymi okazami, które będą z pewnością przyciągać wzrok. Tanzanit przyjmuje również różne barwy – możesz wybrać ten o odcieniu bardziej fioletowym, lub też bardziej wpadającym w niebieski. W naszej ofercie wiele pierścionków z tanzanitem oprócz centralnie osadzonego głównego kamienia, posiada również otaczające go drobne diamenty. Umiejętne połączenie tych kamieni to nasz sekret – dzięki temu pierścionek z tanzanitem zyskuje głębię blasku i niezapomniany wygląd. Polecamy obejrzeć unikatowe pierścionki – jesteśmy przekonani, że jeden z nich, pierścionek z tanzanitem i diamentami, oczaruje Wasze serce i stanie się tym jednym, jedynym, wybranym!

Piękne pierścionki z tanzanitem na wiele okazji

Tanzanit pierścionek to również wspaniały pomysł na prezent na inne okazje jak urodziny, imieniny, Dzień Matki, rocznicę ślubu czy inne ważne dni. Ponieważ tanzanit symbolizuje siłę, miłość, oraz życiową energię i powodzenie, podarowany jako upominek będzie oznaką dbania o bliską osobę i życzenia jej wszystkiego, co najlepsze w życiu. Jeśli szukasz elementu biżuterii, który wprawi Cię w dobry nastrój i pozytywnie wpłynie na Twoją podświadomość, pierścionek z tanzanitem to również świetny podarunek... dla siebie! W końcu każda z nas zasługuje na piękny element luksusu w życiu, który będzie cieszył na każdym kroku. Piękne tanzanity to kamienie szlachetne, które będą pasowały do wielu stylizacji codziennych, a także na wielkie wyjścia. Zyskaj duchową pomoc przy podejmowaniu ważnych decyzji, zyskaj bogactwo i powodzenie w życiu, ale przede wszystkim – ciesz się życiem, każdym jego dniem i chwilą! Na pewno pomoże Ci w tym wyjątkowy element biżuterii o głębokiej i ważnej symbolice, jakim jest pierścionek z tanzanitem, bądź pierścionek z tanzanitem i diamentami.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.