Pierścionek z Szmaragdem

Pierścionki z szmaragdem

Szmaragdowa zieleń to doskonale rozpoznawana przez wszystkich barwa. Nic dziwnego! Jej głębia i delikatny blask zachwyca i doskonale wpasowuje się w eleganckie, ale i codzienne stylizacje. Słowo szmaragd wywodzi się od greckiego smaragdos oraz łacińskiego smaragdus. Szmaragdy to jedne z najbardziej poszukiwanych i cenionych kamieni kolekcjonerskich. Odcienie szmaragdów rozpoczynają się od barwy jasnozielonej, natomiast najcenniejsze pierścionki ze szmaragdem to takie o najciemniejszej barwie. Szmaragdowa zieleń to barwa, która symbolizuje wierność, bezpieczeństwo, spokój, nowy początek oraz miłość, dlatego też pierścionek z szmaragdem podarowany bliskiej osobie pokaże, że bardzo nam na niej zależy.

Szmaragd – ceniony kamień, idealny na pierścionek zaręczynowy

Wybór pierścionka zaręczynowego może okazać się poważnym wyzwaniem! W końcu w dzisiejszych czasach możemy wybierać z tak wielu przeróżnych rodzajów biżuterii, że może to przyprawić o ból głowy. Jeśli zastanawiasz się nad kupnem pierścionka, pomyśl o tym, co pasować będzie do charakteru oraz preferencji wybranki. Może być tak, że pierścionek powinien charakteryzować się subtelnością, ale może też pasować pierścionek szerszy, bardziej rzucający się w oczy... Kolejnym wyborem jest rodzaj kamienia – jeśli chcesz, by był to kamień cenny, klasyczny, piękny i oryginalny w swej barwie, jednym z najbardziej polecanych będzie szmaragd. Pierścionek z szmaragdem może posiadać jeden kamień, ale warto również zastanowić się nad dodatkiem mniejszych kamieni w postaci diamentów – to doda pierścionkowi szyku, niebanalności oraz elegancji. Wybierz również kształt głównego kamienia – może być on np. owalny bądź kwadratowy, oraz rodzaj kruszcu, np. złote lub białe złoto. Dlaczego polecamy pierścionki ze szmaragdem? Charakteryzuje je intensywny i pełen głębi szmaragdowy kolor kamienia, blask, wysoka jakość kruszców, i szeroka oferta kształtów, oraz zdobień... jesteśmy przekonani, że piękny złoty pierścionek ze szmaragdem z naszej kolekcji wprawi w zachwyt podczas zaręczyn, a później będzie cieszył wybrankę przez całe życie.

Ponieważ zaręczyny mogą okazać się nie lada stresującym dniem w życiu mężczyzny, warto mieć pewność, że pierścionek idealnie trafi w gusta wybranki! Przepiękne, kunsztowne pierścionki ze szmaragdem dają taką pewność – to połączenie oryginalnego, głębokiego koloru oraz klasyki. Z pewnością pierścionek zaręczynowy białe złoto szmaragd bądź też pierścionek z żółtego złota ze szmaragdem okaże się strzałem w dziesiątkę, i uczyni ten dzień wyjątkowym, godnym zapamiętania. Zapraszamy do obejrzenia pierścionków ze szmaragdem, oraz ze szmaragdem i diamentami z naszej oferty.

Co więcej, pierścionek z szmaragdem to nie tylko trafiony pomysł na pierścionek zaręczynowy! Szmaragd, dzięki swej symbolice kamienia przynoszącego szczęście, spokój życiowy i bezpieczeństwo, to również pomysł na prezent na wiele innych okazji jak urodziny, rocznice czy ważne życiowe wydarzenia. Wręczając taki pierścionek, ukazujesz bliskiej osobie że jej szczęście jest dla Ciebie bardzo ważne.

Piękny kamień, wysoka jakość, precyzja wykonania - pierścionek idealny

W ofercie naszego sklepu dostępna jest przepiękna i wyjątkowo kunsztowna biżuteria, ponieważ do każdego nawet najdrobniejszego elementu przywiązujemy wielką wagę. Od etapu projektu biżuterii, poprzez dobór odpowiednich kruszców, dobór kamieni, osadzanie ich oraz polerowanie, aż do doboru ostatecznych detali doglądamy najwyższej jakości! Każdy złoty pierścionek ze szmaragdem, jaki znajdziecie Państwo w naszej ofercie, wykonany jest z wysokiej próby złota, żółtego lub białego, osadzone zaś kamienie – szmaragd oraz diamenty – posiadają odpowiednie certyfikaty. Nasza biżuteria cechowana jest przez Polski Urząd Probierczy. Stawiamy na wysoką jakość, aby zapewnić naszym klientom długie lata cieszenia się nienagannie zachowanej biżuterii! Dla nas bowiem biżuteria to nie tylko sprzedawany produkt, to również przedmiot symboliczny, i chcemy by stanowił dla naszych klientów piękną pamiątkę i cieszył ich każdego dnia! Do każdego zakupionego pierścionka oferujemy możliwość dołączenia do opakowania personalizowanej dedykacji w cenie.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.