Pierścionek z Szafirem

Pierścionki z szafirem czy tylko na zaręczyny?

Szafir to słynący ze swej urody kamień, stanowiący drugi z najtwardszych minerałów na Ziemi – tuż po diamencie. Nazwa szafiru pochodzi z języków semickich, i tłumaczona jest jako „niebieski kamień” – jest to też barwa najbardziej znana tych kamieni (choć występują również i w innych). Pierścionek z szafirem jest to element biżuterii nie tylko wyjątkowy i niesłychanie piękny, zachwycający głębią barwy i blaskiem, ale również... słynący z magicznej mocy! Już w starożytności twierdzono bowiem, że szafir przynosi wieczną młodość oraz szczęście. Obecnie, według buddystów, szafiry stanowią symbol przyjaźni, pokoju i szczęścia w małżeństwie. Wybierając zatem wyjątkowy złoty pierścionek z szafirem, bądź też pierścionek z szafirem i diamentami, wybierasz biżuterię piękną, trwałą, oraz o wyjątkowej symbolice!

 Jaki złoty pierścionek z szafirem jaki wybrać?

Olśniewające pierścionki z szafirami, bądź też z szafirami oraz diamentami, w różnych modelach, charakteryzujące się różnymi stylami, różnorodnie zaprojektowane, ale zawsze z najwyższej jakości kruszców i kamieni, znajdziesz w naszym sklepie. W naszej ofercie każdy znajdzie idealny pierścionek zaręczynowy z szafirem , który swym blaskiem, urodą, elegancją i subtelnością będzie codziennie zachwycał. Jeśli zastanawiasz się, jaki pierścionek z szafirem wybrać, pomyśl, jaki rodzaj biżuterii noszony jest na co dzień, i jaki pierścionek najbardziej będzie do niej pasował. Delikatny czy szeroki, rzucający się w oczy? Z oczkiem owalnym, w kształcie łezki, a może kwadratowym? Z jakiego rodzaju kruszcu? Znając odpowiedź na te pytania, wybór zostanie znacznie ułatwiony! Możesz również wybrać pierścionek zaręczynowy z szafirem nie z jednym kamieniem, ale z wieloma – np. pierścionek z szafirem i diamentami.

Różnorodność w naszej ofercie- znajdź idealny pierścionek z szafirem

Jeśli nurtuje Cię pytanie, ile kosztuje pierścionek z szafirem, powinieneś wiedzieć, że cena zależy od wielu czynników. Po pierwsze zależy to od wyboru kruszcu – czy będzie to złoto żółte, białe, a może czarne lub różowe? Szafiry osadza się również w srebrze. Po drugie, ważna jest jakość i próba kruszcu. Po trzecie – wielkość ozdobnego kamienia, a także klasa jego czystości! Często piękny szafir osadza się w towarzystwie mniejszych diamencików, co również ma wpływ na cenę. Nie ma się jednak co martwić, ponieważ w naszym sklepie znajdziesz pierścionek zaręczynowy z szafirem w różnorodnych propozycjach, odbiegających od siebie kształtami i grubościami pierścionka, formą, rodzajem kruszcu, wielkością kamieni, a co za tym idzie – również ceną! Najważniejsze jednak jest to, że kupując u nas wybierasz najwyższą jakość – zarówno kruszcu, jak i kamieni ozdobnych, w naprawdę atrakcyjnej cenie! Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz i wybierz szafir pierścionek, bądź też pierścionek z szafirem i diamentami, który idealnie wpasuje się w gusta Twoje, oraz kobiety, którą pragniesz obdarować! Pierścionek z osadzonym szafirem to wyjątkowy pomysł na prezent na wiele okazji, a może także stać się oryginalnym pierścionkiem zaręczynowym. Zaręczyny to w końcu wyjątkowy dzień, zaś otrzymany w tym dniu pierścionek staje się pamiątką na całe życie, symbolizującą miłość, szczęście i wzruszenie! Złoty pierścionek z szafirem to także świetny zakup dla kobiet dla samej siebie – idealny na poprawę humoru, docenienie samej siebie, a w końcu taki zakup pozostanie z nami przez wiele, wiele lat!

Pierścionek z szafirem na zaręczyny-czy warto?

Wybór pierścionka zaręczynowego to jedna z najważniejszych decyzji, przed którą stają przyszli narzeczeni. Wśród wielu możliwości, pierścionek z szafirem np. białe złoto wyłania się jako wyjątkowa i elegancka alternatywa dla tradycyjnych diamentów. Dlaczego warto rozważyć szafir na ten wyjątkowy moment? Przyjrzyjmy się bliżej.
Szafir, z jego głęboką, błękitną barwą, od dawna jest symbolem lojalności, wierności i szczerości. Te wartości czynią go idealnym wyborem na symbolizowanie przyszłego małżeństwa. Co więcej, szafir jest również uważany za kamień mądrości i królewskości, dodając dodatkowego wymiaru znaczeniowego do zaręczynowego pierścionka. Szafiry, podobnie jak diamenty, charakteryzują się dużą twardością, co sprawia, że są odpornymi na zarysowania i uszkodzenia kamieniami. To czyni je doskonałym wyborem dla codziennego noszenia, zapewniając, że pierścionek będzie pięknie prezentował się przez lata. Wybierając pierścionek z szafirem np. białe złoto, warto zwrócić uwagę na intensywność i równomierność koloru kamienia. Idealny szafir powinien mieć głęboki, nasycony odcień. Ponadto, przejrzystość i brak widocznych wad również są ważne dla estetyki i wartości pierścionka. W naszej ofercie mamy również pierścionki z różowym szafirem.

Pierścionek z szafirem na prezent- idealny wybór dla wyjątkowej osoby


Szukasz prezentu, który będzie zarówno wyjątkowy, jak i niezapomniany? Pierścionek z szafirem to doskonały wybór, łączący w sobie elegancję, symbolikę i trwałość. W tym artykule przyjrzymy się, dlaczego pierścionek z szafirem jest idealnym prezentem na specjalne okazje i co sprawia, że jest tak wyjątkowy. Szafir, znany ze swojego głębokiego, niebieskiego koloru, jest kamieniem, który od wieków fascynuje i zachwyca. Symbolizuje mądrość, cnotę i dobre zdrowie, co czyni go doskonałym wyborem na prezent pełen znaczenia. Dodatkowo szafiry są uważane za kamienie lojalności i wierności, idealne dla wyrażenia głębokich uczuć. Pierścionek zaręczynowy z szafirem to więcej niż tylko piękny prezent. To symbol głębokich uczuć, życzeń szczęścia i zdrowia oraz obietnica trwałości. Wybierając taki pierścionek, pokazujesz, jak bardzo doceniasz i cenisz osobę obdarowywaną. Szafir zaręczynowy to idealny pomył!

Postaw na jakość i pewność

Każdy dostępny w naszym sklepie pierścionek z szafirem jest cechowany przez Polski Urząd Probierczy, posiada także certyfikat jubilerski i jest precyzyjnie wykończony polerowaniem. Dzięki temu zyskują Państwo pewność zakupu biżuterii najwyższej jakości, która w nienagannym stanie i z niezmienną estetyką przetrwa wiele długich lat. Do każdego pierścionka możemy również dołączyć spersonalizowaną dedykację do opakowania – w cenie biżuterii! Dzięki specjalnie spersonalizowanym słowom prezent zyska jeszcze więcej na wartości – widać będzie, że został wybrany w sposób przemyślany, specjalnie dla danej osoby. Zyska też pamiątkowy charakter. Na dedykacji możesz umieścić datę, imię, okazję, lub też krótką sentencję czy życzenia prosto z serca.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.