Pierścionek z Rubinem

Pierścionek rubin – dlaczego tak często jest wybierany jako biżuteria, i co ma w sobie ten pełen wdzięku szlachetny kamień? Rubin nazywany bywa królem kolorowych kamieni. Jego nazwa pochodzi od łacińskiego ruber, oznaczającego czerwony. Jest to kamień bardzo twardy, zatem jeśli wybierzesz pierścionek z rubinem, jego trwały i nieprzemijający blask będzie cieszył oczy przez całe życie! Rubin to kamień, który symbolizuje miłość i pożądanie. Ma przynosić energię, pewność siebie i wzmacniać siłę uczuć. Dlatego też rubin pierścionek zaręczynowy to doskonała inspiracja dla każdego zakochanego mężczyzny, który pragnie oświadczyć się swojej narzeczonej! Uważa się go za kamień dobrobytu, dlatego też wspaniale spełni się w roli biżuterii na prezent na każdą ważną okazję dla bliskiej sercu kobiety – urodziny, imieniny, Dzień Kobiet, Dzień Matki czy inne szczególne wydarzenia.

Rubin – kamień miłości, wspaniały na pierścionek zaręczynowy

Dzień zaręczyn to zazwyczaj stresujący moment dla zakochanego mężczyzny. Mamy na to radę – pewne jest, że odpowiednio dobrany pierścionek na pewno doda pewności siebie i sprawi, że ten dzień będzie pełen radości, wzruszeń i miłości, zaś ukochana kobieta pokocha pierścionek od pierwszego wejrzenia. Jeśli zastanawiasz się, jaki pierścionek z rubinem wybrać z okazji zaręczyn, zastanów się, co pasować będzie do charakteru Twojej wybranki. Pierścionek może być bowiem delikatny i subtelny, lub też odważny i charakterny! Może być klasyczny, albo też nietuzinkowy. Do wyboru mamy pierścionki z białego lub żółtego złota. Osadzone w nich rubiny przyjmują różne formy, wielkości i kształty! Możesz wybrać złoty pierścionek z rubinem w kształcie owalnym, kwadratowym, w kształcie serca lub inne. Dodatkowo, wiele pierścionków oprócz centralnego kamienia – pięknie mieniącego się rubinu – posiada również otaczające go drobne diamenty. Takie połączenie tworzy niezapomniany wygląd. Rubin pierścionek zaręczynowy to naprawdę wyjątkowa biżuteria! Intensywny kolor kamienia, pełen blask, wysoka jakość kruszców, maleńkie połyskujące diamenciki, szeroka oferta kształtów, projektów, precyzyjnych zdobień... czego można chcieć więcej w tak wyjątkowym dniu? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jak dobrać idealny pierścionek z rubinem?

Zastanawiasz się, ile może kosztować pierścionek z rubinem? Pamiętaj, że rubin pierścionek cen a zależy od wielu czynników. Atrakcyjna cena wcale nie oznacza, że pierścionek został wykonant z gorszych kruszców lub z mniejszą precyzją! Czasem wysoka cena jest kwestią marki lub innych czynników. Dlatego by zyskać pewność, że pierścionek z rubinem jest najwyższej jakości, sprawdź jego parametry - z jakiego kruszcu został wykonany oraz jakiej próby, czy kamienie posiadają odpowiednie certyfikaty itp. W naszym sklepie znajdziesz jedynie zaprojektowane z pomysłem i wykonane z najwyższą precyzją i starannością pierścionki z rubinem, wykonane z wysokiej próby złota, żółtego lub białego. Nasza biżuteria cechowana jest przez Polski Urząd Probierczy, posiada też certyfikat jubilerski i jest precyzyjnie wykończona polerowaniem. Wysoka jakość to gwarancja nienagannego stanu, nieprzemijającego piękna i blasku przez długie lata. Do każdego zakupionego pierścionka z chęcią dołączamy do opakowania personalizowaną dedykację z wybranymi przez Ciebie słowami – gratis. Dedykacja sprawia, że prezent zyskuje osobisty charakter, i może stanowić pamiątkę ważnej okazji. Na dedykacji możesz umieścić dowolną treść, zazwyczaj wybierana jest data i okazja, imię obdarowanej osoby, lub krótkie życzenia.

Już wiesz, jak wybrać idealny pierścionek z rubinem z okazji zaręczyn lub innej. Wystarczy zatem wybrać z naszej oferty ten, który olśnił Cię najbardziej! Dzięki dostępności wielu różniących się od siebie pod kilkoma względami modeli, różnorodnie zaprojektowanych, ale zawsze najwyższej jakości, z pewnością znajdziesz tej jeden jedyny w naszym sklepie. Postaw na jakość, trwałość i najwyższy kunszt jubilerski! Pierścionki z rubinem to wyjątkowa biżuteria, ceniona i kochana od lat. Wybierając głębię barwy rubinu, nienagannie i precyzyjnie wykonane detale oraz doskonały kruszec zyskujesz pewność, że pierścionek będzie cieszył oczy i duszę – codziennie!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.