Pierścionek z Granatem

Złote pierścionki z granatem

Szeroki wachlarz barw granatów sprawia, że są to kamienie niesłychanie zróżnicowane. Najbardziej popularną barwą granatów jest jednak głęboka czerwień, która symbolizuje siłę uczucia. Ofiarowany ukochanej złoty pierścionek z granatem będzie zatem romantycznym wyznaniem miłości. Granat to jednak nie tylko kamień zakochanych, to również kamień, który symbolizuje oddanie i troskę. Granat osadzony w pierścionkach zachwyca intensywną czerwienią o głębokiej barwie, a także niesamowitym efektem błyszczącej gwiazdy – aby zaś spotęgować ten efekt, bardzo często granaty osadza się w biżuterii w towarzystwie małych, błyszczących diamencików. Taka biżuteria tworzy spektakularny efekt!

Granat jako kamień w pierścionku zaręczynowym

Granat kamień pierścionek bardzo często wybierany jest jako pierścionek zaręczynowy. Czy wiecie dlaczego? Ma to aż trzy podstawy! Po pierwsze, bardzo oczywiste – granat to pełen blasku, przepiękny klejnot, który zachwyca na pierwszy rzut oka, a im dłużej się mu przygląda, tym bardziej zyskuje w naszych oczach – głębią czerwonej barwy i niesłychanym połyskiem, mieniącym się różnorako w zależności od światła. Po drugie – zarówno barwa, jak i sam kamień granatu symbolizują miłość, zakochanie, i wielkie romantyczne uczucie, a także głębokie oddanie bliskiej osobie! Po trzecie, inną symboliką granatu jest podążanie za uczuciami, ale z pewną dozą nieśmiałości i niepewności – to idealne zobrazowanie dnia oświadczyn, gdy mężczyzna kocha, i z niecierpliwością i niepewnością oczekuje na odpowiedź swej wybranki.

Granat – siła symboli

Najbardziej znaną symboliką tego głęboko czerwonego kamienia szlachetnego jest miłość oraz romantyzm. Jednak to nie wszystko! Warto wiedzieć również o innej symbolice. Granat na co dzień dodaje pewności i niesamowitej siły. Złoty pierścionek z granatem ma zapewniać szczęście i powodzenie w życiu, zarówno prywatnie, jak i zawodowo! Jest to zatem nie tylko pierścionek dla zakochanych, jednak również dla wszystkich tych, którzy szukają swojej drogi, szczęścia, lub borykają się z brakiem pewności. Granat kamień pierścionek to zatem nie tylko doskonały pierścionek zaręczynowy, lecz sprawdzi się również jako upominek dla bliskiej osoby na wiele różnych, ważnych okazji. Taki prezent pokaże, że dbasz o daną osobę, życzysz jej szczęścia, i chcesz wesprzeć ją w dążeniu do celów oraz przekazać jej życiową siłę!

Idealny pierścionek z granatem – czyli jaki?

Oczywiście nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Przede wszystkim pierścionek musi zachwycić od pierwszego wejrzenia! Granaty to kamienie, które nie mają z tym problemu. Wybierając intensywną czerwień i blask tych pięknych kamieni, zyskujesz zarówno klasyczną, stylową biżuterię, jak i oryginalną i zdecydowanie przyciągającą uwagę na każdym kroku! Od lat popularne jest połączenie granatów z mniejszymi diamencikami – jest to sposób na dodanie jeszcze większego blasku ozdobom z granatami, w tym pierścionkom. Pozostaje wybór kształtu kamienia, wielkości, oraz rodzaju kruszcu, z jakiego powstanie pierścionek – polecamy tutaj złoto, żółte lub białe. Przy wyborze pierścionka równie ważna jak sam wygląd jest jego jakość – w końcu chcemy, by towarzyszył on nam jak najdłużej, bez tracenia blasku i pierwotnej estetyki. Dlatego też warto sprawdzać próbę kruszcu, a także odpowiednie certyfikaty jubilerski. Każdy złoty pierścionek z granatem dostępny w naszym sklepie wykonany jest z wysokiej próby złota, a wszystkie ozdobne kamienie posiadają odpowiednie certyfikaty. Cała nasza kolekcja biżuterii cechowana jest, zgodnie ze sztuką jubilerską, cechowana przez Polski Urząd Probierczy. Uważamy, że jakość biżuterii, oraz dbałość o nawet najdrobniejsze szczegóły i detale jest najważniejsza. W końcu to nie tylko ozdoba, ale i często ważna pamiątka i symbol, powinna zatem cieszyć każdego dnia przez długie lata. Jeśli masz takie życzenie, do każdego zakupionego pierścionka z granatem dodamy do ozdobnego opakowania personalizowaną dedykację – bezpłatnie! Dzięki temu prezent stanie się specjalnie dedykowanym dla danej osoby upominkiem, wywołując radość i wzruszenie, a po latach stając się bezcenną pamiątką pięknych chwil i najukochańszych osób!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.