Pierścionek z Cytrynem

Cytryn jest kamieniem o bogatej symbolice.

Jest on rzadką odmianą kwarcytu, którego poddaje się działaniu wodorotlenków żelaza, zyskując w ten sposób wyjątkowy kamień o słonecznej barwie, który nazywany bywa właśnie kamieniem słońca – zarówno ze względu na swoją barwę, jak i właściwości. Cytryn jako kamień, również w biżuterii, np. jako pierścionek cytryn, uznawany jest za symbol sukcesu i dobrobytu oraz powodzenia w życiu i wielkich osiągnięć. Pomaga w rozwoju osobistym i zawodowym. Dodatkowo, taki cytryn pierścionek czy inna biżuteria z tym niesamowitym kamieniem, wykazuje pozytywne oddziaływanie energetyczne – działa uspokajająco, poprawia nastrój, koi, obniża stres a także przywraca motywację. Dodaje pewności siebie, wydobywa kreatywność i silną wolę, pokazuje jak cieszyć się z życiem i korzystać z niego w najlepszy sposób! Jest to po prostu kamień optymizmu i szczęścia! Dlatego też złoty pierścionek z cytrynem, podarowany bliskiej sercu osobie, pokazuje, że bardzo nam zależy na jej szczęściu, dobrym samopoczuciu oraz dobrobycie! Pierścionek złoty z cytrynem stać się może, jak sama barwa wskazuje, słoneczkiem w życiu człowieka, rozświetlającym jego życiową drogę!

Pierścionek z cytrynem – piękna ozdoba

Oprócz właściwości energetycznych i symbolicznych, cytryn to w końcu także przepiękny kamień ozdobny. Biżuteria z cytrynem, dzięki jego delikatnej i subtelnej jasnożółtej barwie, to prawdziwa elegancja sama w sobie. Co więcej, barwa ta sprawia, że kamień przepięknie prezentuje się w świetle, przyciągając wzrok wszystkich! Pierścionek z cytrynem, czy też zdobiony pierścionek z cytrynem i diamentami, może przybrać wiele różnych form. W naszym sklepie oferujemy pierścionki z cytrynem w różnych modelach, charakteryzujące się różnymi stylami... łączy je jedno - najwyższej jakości kruszcce i kamienie ozdobne! Jesteśmy przekonani, że z bogatej oferty każdy znajdzie idealny pierścionek cytryn, czy to dla siebie, by wzmocnić optymizm i energię życiową, czy też jako prezent dla bliskiej osoby. Złoty pierścionek z cytrynem swym blaskiem, urodą, elegancją i subtelnością będzie codziennie zachwycał! Pamiętaj, by pierścionek dobierać zawsze do stylu, charakteru i upodobań – może by c on bowiem delikatny lub też szeroki, rzucający się w oczy, z oczkiem owalnym, w kształcie łezki, serca, lub też kwadratowym, z białego lub żółtego złota, z pojedynczym kamieniem lub też pierścionek z cytrynem i diamentami... jeden z nich na pewno trafi wprost do Twojego serca!

Postaw na wysoką jakość

Kupując złoty pierścionek z cytrynem u nas, wybierasz najwyższą jakość wykonania, precyzyjne zdobnictwo, oraz najlepsze próby kruszcu i czyste, precyzyjnie szlifowane kamienie, w naprawdę atrakcyjnej cenie! Zapraszamy do obejrzenia oferowanej przez nas biżuterii już teraz i do wybrania pierścionka, który idealnie wpasuje się w gusta Twoje lub też osoby, którą pragniesz obdarować! Pierścionek z osadzonym cytrynem, dzięki swej urodzie oraz symbolice będzie stanowił wyjątkowy prezent na wiele okazji, a może także stać się intrygującym i pełnym pozytywnej energii na przyszłe, wspólne życie pierścionkiem zaręczynowym. Wybierz pierścionek z cytrynem i diamentami z okazji ważnej rocznicy, urodzin czy innej okazji. Cytryn pierścionek to także świetny zakup dla samej siebie – idealny jako sposób na docenienie samej siebie, a w końcu każda z nas na to zasługuje! Drobny element luksusu, który dodatkowo przyniesie nam mnóstwo energii i życiowego optymizmu, szczęście, dobrobyt... brzmi pięknie

Pamiątka na wiele lat

Każdy pierścionek cytryn w naszym sklepie jest cechowany przez Polski Urząd Probierczy, posiada także certyfikat jubilerski. Mają Państwo pewność zakupu biżuterii najwyższej jakości! Dlaczego to takie ważne? Ponieważ taka biżuteria stanie się pamiątką na całe życie, powinna zatem w niezmienionym stanie, z nieprzemijającym pięknem i blaskiem przetrwa

wiele lat. Do każdego pierścionka możemy dołączyć spersonalizowaną dedykację do opakowania – za darmo! Dzięki spersonalizowanym słowom prezent zyska jeszcze więcej na wartości – zyska bowiem pamiątkowy charakter.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.