Pierścionek z Ametystem

Ametysty to pełne magii i piękna ozdobne kamienie szlachetne, cenione od wielu lat. Ich delikatna, fioletowa barwa zachwyca swą subtelnością, jak i oryginalnością. Ametyst jest symbolem panowania nad swoimi słabościami. Uważane są za kamienie uspokajające, dzięki chłodnej elegancji i łagodnemu blaskowi. Ametystom przypisuje się wspaniałe właściwości energetyczne, łagodzące, działające dobroczynnie na całe ciało, ale także duszę, wywołujące piękne sny. Podobno przywracają w życiu równowagę, zwiększają koncentrację oraz jasność umysłu. Nosząc przepiękny pierścionek z ametystem – czy to pierścionek z dużym ametystem, czy też pierścionek z ametystem i diamentami, wzmocnisz swoją wewnętrzną siłę i wydobędziesz swe wewnętrzne piękno.

Wyjątkowa, piękna biżuteria od zawsze stanowi synonim klasy i elegancji. Biżuteria z pełnymi subtelnego blasku ametystami, noszona na co dzień, lub też na ważniejsze okazje, z pewnością będzie przyciągać uwagę wszystkich dookoła. Biżuteria z ametystami wywołuje poczucie kobiecości, dodaje pewności siebie. Dlatego też na dzień oświadczyn narzeczeni często wybierają dla swej wybranki pierścionek zaręczynowy z ametystem.

Jaki pierścionek z ametystem wybrać?

Ponieważ ile ludzi, tyle różnych gustów i upodobań, staramy się, aby nasza kolekcja biżuterii była różnorodna i bogata. Każdy dostępny w naszym sklepie pierścionek z ametystem i diamentami jest zatem wyjątkowy, misternie zaprojektowany i wykonany w niepowtarzalny sposób, tak by mógł cieszyć naszych klientów przez długie lata, z niezmiennie piękną estetyką! Wybierając pierścionek, zdecyduj się na kruszec, z jakiego będzie on wykonany – zazwyczaj jest to pełne blasku żółte lub też białe złoto. Ostateczny wygląd pierścionka to składowa wielu czynników, oprócz kruszcu weź zatem pod uwagę preferowaną wielkość kamienia (może być to pierścionek z dużym ametystem, bądź też bardziej subtelny, z mniejszym kamieniem) kształt kamienia (klasyczny prostokątny, kwadratowy, owalny lub łezki, a może oryginalny, np. w kształcie serca...?), a także sposób jego osadzenia oraz zdobnictwa pierścionka. Warto również zastanowić się nad charakterem i końcowym efektem pierścionka – możesz wybierać spośród delikatnych w wyglądzie, klasycznych pierścionków, jak również nieco bardziej rzucających się w oczy, pełnych charakteru pierścionków z ametystem. Nasza rada – przy ametyście naprawdę wyjątkowo prezentują się drobne diamenciki, dlatego serdecznie polecamy pierścionek z ametystem i diamentami. Pierścionek zyskuje wtedy niepowtarzalny blask! Połączenie delikatności i subtelności ametystu oraz luksusu i pełni blasku diamentów z pewnością zachwycą każdą kobietę.

Ametyst w pierścionku zaręczynowym

Niebanalnym pomysłem na oświadczyny będzie pierścionek z ametystem i diamentami. Dzięki swej bogatej symbolice ametyst sprawi, że przyszłe małżeństwo będzie pełne zrównoważonej miłości, siły i dobroci! Pierścionek zaręczynowy z ametystem to pełen elegancji, klasy wybór, który świadczy o głębokim przemyśleniu decyzji oraz dozgonnej miłości! Takie pierścionek doskonale sprawdzi się również jako pierścionek na wiele innych okazji, m.in. na Dzień Babci, Dzień Matki, urodziny, imieniny, szczególne rocznice czy inne ważne wydarzenia, jako prezent dla mamy, babci, siostry czy żony.

Wybierz wysoką jakość oraz personalizację prezentu

Pierścionki w naszym sklepie charakteryzują się najwyższą jakością i precyzją wykonania. Nasze wyroby juilerskie cechowane przez Polski Urząd Probierczy, posiadają certyfikat jubilerski oraz są wykończone polerowaniem. Do każdego zakupionego pierścionka dołączamy spersonalizowaną dedykację do opakowania w cenie! Dzięki osobistym słowom prezent zyska niezapomniany, pamiątkowy charakter. Na dedykacji możesz umieścić dowolny tekst – np. datę, imię, okazję, lub też życzenia.

Przy wyborze pierścionka, np. gdy przedmiotem Twoich poszukiwań jest pierścionek zaręczynowy z ametystem, na pewno pojawiło się pytanie o jego cenę – złoty pierścionek z ametystem cena zależy od wielu czynników, w tym rodzaju i jakości kruszcu, rodzaju kamieni, a także innych. W naszym sklepie jubilerskim postawiliśmy na różnorodność, by bez problemu każdy mógł wybrać odpowiadający mu pierścionek zarówno pod względem wyglądu i charakteru pierścionka, ale również pod względem kosztów. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.