Prezent urodzinowy obrazek srebrny z dedykacją
  • Prezent urodzinowy obrazek srebrny z dedykacją
  • Prezent urodzinowy obrazek srebrny z dedykacją
  • Prezent urodzinowy obrazek srebrny z dedykacją

Prezent urodzinowy obrazek srebrny z dedykacją

229,00 zł
Brutto

Wysyłka 2 dni*

*liczona od akceptacji przesłanego projektu

W oczekiwaniu na dostawę.

Obecnie 5 ogląda ten produkt
Przepraszamy, nie ma żadnych produktów.
Ilość
favorite
0
Obecnie brak na stanie

Ekskluzywny obrazek z wizerunkiem Matki Boskiej z Dzieciątkiem Jezus

Obrazek srebrny z Matką Boską trzymającą w swych ramionach śpiące Dzieciątko Jezus. Przedstawiona scena została pięknie uchwycona, w której możemy dostrzec najwyższą klasę wykonania. Wizerunek został umieszczony w drewnie wysokiej jakości. Wokół wizerunku znajduje się obramowanie srebrne z pięknym drzewem. Do obrazka istnieje możliwość dołączenia indywidualnej dedykacji z życzeniami. Tak spersonalizowany prezent dla osoby obdarowanej, będzie wyjątkowy i z pewnością znajdzie honorowe miejsce w ich domu.

Obrazek srebrny jest laminowany wysokiej jakości srebrem próby 925, i umieszczony w drewnie wysokiej jakości. Całość została pokryta delikatną warstwą lakieru, który zapobiega przed ciemnieniem srebra. Do czyszczenia części srebrnej używamy tylko suchej i delikatnej ściereczki z mikrofibry, bez użycia chemii. Obrazek może zarówno stać i wisieć, dzięki uniwersalnym uchwytom.

Dedykację umieszczamy z tyłu na metalowej tabliczce, grawer na tabliczce jest wykonany metodą sublimacji co gwarantuje doskonałą trwałości na długie lata użytkowania.

Wymiar obrazka: 20,7 x 31 cm

Tekst do grawerowania można wpisać podczas zamówienia, ewentualnie przesłać na maila grawernaszkle@o2.pl z numerem zamówienia.

29094 - 6381/M3A

Specyficzne kody