Prezent do nowego domu obrazek srebrny
  • Prezent do nowego domu obrazek srebrny
  • Prezent do nowego domu obrazek srebrny
  • Prezent do nowego domu obrazek srebrny

Prezent do nowego domu obrazek srebrny

199,00 zł
Brutto

 Prezent z dedykacją obrazek srebrny

Piękny, elegancki obrazek srebrny przedstawiający Matkę Boską karmiącą. Maryja czule spogląda na małego Jezusa. To bardzo piękna scena. Taki obrazek będzie stosownym prezentem do nowego domu, ale także na Ślub czy Chrzest. Dookoła mniejszego, srebrnego obrazka jest szersza rama z motywem drzewa. To daje bardzo ciekawy i oryginalny efekt.

Obecnie 5 ogląda ten produkt
Pośpiesz się! W magazynie pozostały tylko 1 produkty!
Ilość
favorite
0
Ostatnie sztuki w magazynie

Obrazek srebrny z Matką Boską Karmiącą.

Elegancki obrazek przedstawiający Matkę Boską Karmiącą. Zrealizowany z całkowitą starannością i dbałością o najdrobniejsze szczegóły, doskonale przedstawia obraz matki z niemowlęciem. Idealny pomysł na wyjątkowy prezent z okazji nowego domu, symbolizujący dostatek i powodzenie dla bliskich. Oryginalne życzenia zamieszczone na dedykacji sprawią, że prezent zostanie miło przyjęty i znajdzie honorowe miejsce.

Wizerunek został umieszczony na drewnie najwyższej jakości. Wokół wizerunku przepięknie rozpościera się srebrne drzewo. Centralna część obrazka jest laminowany srebrem próby 925 oraz całość została zabezpieczona delikatną warstwą lakieru ochronnego zapobiegającemu śniedzeniu srebra. Do zalet należy dodać możliwość postawienia lub zawieszenia obrazka, również do nich zaliczamy łatwość w utrzymaniu obrazka w czystości, wystarczy nam sucha, delikatna ściereczka z mikrofibry. Ważne by nie używać chemii do czyszczenia, ponieważ niszczy to warstwę ochronną.

Dedykację umieszczamy z tyłu na metalowej tabliczce, grawer na tabliczce jest wykonany metodą sublimacji co gwarantuje doskonałą trwałości na długie lata użytkowania.

Wymiar obrazka: 20,5 x 31 cm

Tekst do grawerowania można wpisać podczas zamówienia.

29507 - 6412M/3A
1 Przedmiot

Specyficzne kody