Ekskluzywny prezent dla emerytki

  Ekskluzywny prezent dla emerytki

  269,00 zł
  Brutto

  Oryginalny prezent dla emerytki

  Ostatni dzień pracy i przejście na emeryturę to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu kobiet w średnim i starszym wieku. Nagle zyskują dużo czasu na realizację własnych pasji, zabawę z wnuczętami czy też spotkania z przyjaciółmi. Prezent dla przyszłej emerytki może być jednocześnie symbolem rozpoczęcia ery jeszcze bogatszego życia towarzyskiego. Idealnym wyborem w tej kategorii będą kryształowe kieliszki firmy Grawercom, które z pewnością zostaną nie raz wykorzystane przez obdarowaną oraz jej przyjaciółki.

  zamowienia telefoniczne

   

  Dla emerytki - prezent w postaci efektownych kieliszków

  Znajdujące się w ofercie Grawercom kieliszki są wykonane z barwionego na czerwono kryształu, a ich czasza, stópka i nóżka są pięknie rzeźbione. Dzięki efektownemu wykonaniu idealnie nadają się na prezent dla koleżanki emerytki, ale również na prezent dla jednej z ukochanych kobiet, które właśnie przechodzą na emeryturę. Z okazji przejścia prezent dla emerytki można wręczyć mamie, babci, siostrze czy też koleżance z pracy, która cieszy się szacunkiem i sympatią, a przede wszystkim przepada za dobrym winem. Trunek tego rodzaju może być zresztą idealnym dopełnieniem prezentu i jeszcze bardziej podkreślać, że po latach obowiązków zawodowych przyszedł czas na nadrobienie towarzyskich zaległości i świetną zabawę. Zestaw kryształowych kieliszków sprawdzi się jako prezent dla emerytki księgowej, ale również dla pań, które do tej pory pracowały w korporacjach, biurach, handlu i najróżniejszych branżach znajdujących się na rynku.

  Kieliszki kryształowe - prezent dla emerytki z grawerem

  Prezent dla emerytki z grawerem to dobry wariant w przypadku osób, które nie chcą, aby ich podarunek był bezosobowy i pozbawiony prywatnych odniesień. Firma Grawercom zajmuje się grawerunkiem, a w szczególności grawerowaniem w szkle. Dzięki nam na kieliszkach wykonanych z kryształu mogą znaleźć się serdeczne życzenia dla obdarowanej, fragment piosenki, ważny cytat czy nawet motyw graficzny związany z jej branżą. Niezależnie od tego, czy grawer będzie przedstawiał dowcipny komentarz czy wzruszające życzenia, będzie wywoływał emocje, a kieliszki staną się piękną pamiątką. Napis przez kolejne lata będzie wspomnieniem pełnej wzajemnego szacunku i radości współpracy z koleżankami i kolegi czy też świadczył o miłości ze strony najbliższych, którzy razem z obdarowaną celebrowali jej przejście na emeryturę. Dzięki indywidualnym projektom każdy kieliszek z Grawercom jest zupełnie inny i dostosowany ściśle do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

  Szkło: kryształ

  Wysokość: 22 cm

  Szerokość: 8,5 cm

  Pojemność: 300 ml

  Grawer: TAK

  33341

  Wzory do grawerowania

  Brak opini
  Produkt dodany do listy życzeń
  Produkt dodany do porównania.