Tabliczka z grawerem

Tabliczka z grawerem

Jest to jedno z bardziej popularnych metod personalizacji prezentu, ale również użyteczna tabliczka znamionowa na wszelkiego rodzaju maszyny i urządzenia. Oferowana przez nas tabliczka Grawerowana robiona jest metodą sublimacji, dzięki czemu grawer jest trwały i wykonany indywidualnie pod zamówienie klienta. Grawerowane tabliczki są stworzone z laminatu grawerskiego o grubości 0,45 mm, dlatego może zdobić wiele miejsc i produktów, które wraz z tabliczką zyskują swój własny, unikatowy wygląd. W naszej ofercie znajdują się tabliczki grawerowane w kolorze złotym bądź srebrnym, a każde zamówienie ma inny czas oczekiwania na produkt z powodu naszego indywidualnego podejścia do klientów. Stwórz dedykacje dla siebie bądź Twojej rodziny i wywołaj na ich twarzach uśmiech radości.

Dedykowane, grawerowane prezenty dla najmłodszych

Mimo że byliśmy za mali, aby pamiętać nasz własny chrzest, zdjęcia i pamiątki po tym dniu przypominają nam o tej ważnej uroczystości. Często sięgamy do nich, aby choć minimalnie przypomnieć sobie nasze dzieciństwo i z chęcią chwalimy się nimi naszym dzieciom w dorosłym życiu. Szukając pomysłu na prezent z okazji chrztu, chciałbyś podarować najmłodszemu coś wyjątkowego, co równie będzie przypominać o pierwszym kroku w wiarę? Dedykacja na chrzest dobrana przez Ciebie indywidualnie do prezentu może się okazać bardzo trafną pamiątką z tego dnia, która latami zachowa swoją symbolikę oraz jakość. Nasze tabliczki grawerowane nie ścierają się oraz grawerunek nie blaknie wraz z czasem, dlatego pamiątki z grawerowaną dedykacją na chrzest są coraz częściej wybierane. Dedykacja od matki chrzestnej stanie się wyjątkowa i niepowtarzalna, gdyż metoda grawerowania z pomocą sublimacji pozwala nam na grawerunek każdej czcionki oraz grafiki w tym zdjęć. 

 

Na pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej dedykacja  dołączona do prezentu bądź będąc jej częścią również stanie się wyjątkowym prezentem dla dziecka. Każde z dzieci czeka na ten dzień z niecierpliwością i jednym z głównych powodów jest oczekiwanie na prezenty z okazji tego dnia. Dedykacja na komunię gwarantuje, że prezent zatrzyma w sobie wspomnienia z tego dnia na lata, w przeciwieństwie do prezentów komunijnych, które wraz z wiekiem mogą się znudzić. 

Grawerowana dedykacja - komunia na zawsze pozostanie w pamięci. 

Dedykacja do prezentu 

Nie tylko w przypadku najmłodszych dołączone  tabliczki grawerowane wydają się idealnym sposobem, aby prezent stał się wyjątkowym. To metoda personalizowania pamiątki, którą doceni każdy. Wyjątkowy prezent z indywidualnym przekazem dla osoby, która chcemy obdarować, dlatego nasi klienci tak chętnie wybierają dedykacje do prezentu na tabliczkach z przeróżnych okazji. To niepowtarzalny dodatek do podarku na rocznicę, z okazji ślubu, urodzin i imienin. Możliwość wykonania każdej grafiki i tekstu ofiaruje naszym klientom możliwość stworzenia unikalnego upominku dla swoich najbliższych. Ponadto blaszki wykonywane przez naszą firmę bardzo łatwo dopasowują się do wszelkiego rodzaju statuetek bądź pucharów. Trwałość grawerunku metodą sublimacji daje gwarancję, że dedykacja na pucharach bądź statuetkach z imprez sportowych, teatralnych konkursów bądź imprez okolicznościowych nigdy nie straci na swojej jakości. 

Dedykacja tworzona metodą sublimacji 

Rozwój technologiczny pozwolił znanej już w starożytności metodzie grawerowania wejść na naprawdę wysoki poziom. Technika sublimacji wykorzystuje obróbkę komputerową i cieplną, która pozwala wygrawerować każdy obraz i napis na materiałach. Momentalne przejście ze stanu skupienia stałego w stan gazowy jest coraz bardziej popularną metodą grawerowania, do której wykorzystywane są specjalistyczne atramenty sublimacyjne, papier termotransferowy oraz specjalnie stworzone do tego drukarki. Z pomocą grawerowania sublimacyjnego możemy tworzyć unikalne napisy na kubkach, blaszkach i wszelkich materiałach pokrytych polimerem z wiązaniami estrowymi. To właśnie ten materiał daje możliwość stworzenia grawerunku na naszych tabliczkach dedykowanych. Grawerowanie metodą sublimacji daje duże odzwierciedlenie kolorów i kształtów, a grawerunek nie ściera się i nie blaknie, dlatego tak często metoda ta wybierana jest do personalizacji produktów. Technologia sublimacji poza trwałością i łatwością w wykonywaniu grawerowania, nie należy do drogich usług i pozwala każdemu z nas zamówić prezent dla naszych najbliższych.

 

 Podsumowując, nasza firma skupia się na przygotowywaniu m.in. dedykacji i personalizowanych tabliczek grawerowanych. Stosowana przez nas technologia sublimacji zapewnia trwały grawerunek oraz możliwość wykonania jakiegokolwiek tekstu bądź grafiki czy zdjęciach na niewielkiej grubości blaszkach. Do grawerowania sublimacyjnego stosujemy tabliczki o grubości 0,45 mm, dlatego idealnie nadają się na tabliczki znamionowe na różnych urządzeniach, a tabliczki grawerowane w efekcie są delikatniejsze, dopasowując się do każdego przedmiotu oraz okazji. Nasze indywidualne podejście do klienta gwarantuje wykonanie zlecenia, jak najszybciej, a koszty będą dla Ciebie czytelne wraz ze złożeniem zamówienia. Kosztorys jest możliwy do wykonania dopiero w momencie złożenia zamówienia, gdyż wpływa na to ilość produktów, ilość grawerunków oraz wielkość tabliczek, jakie zażyczą sobie klienci w naszym sklepie.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.