Karafka z grawerem

Grawerowane karafki

 

Dobry prezent potrafi nie tylko zaskoczyć, ale też szczerze ucieszyć obdarowanego. Urodziny, imieniny, rocznice, jubileusze... jest wiele momentów, kiedy wypada dać komuś symboliczny upominek, aby tym samym uczcić dany dzień, podkreślić jego dużą wagę. Jak wybrać odpowiedni prezent, który w pełni odda nasze zaangażowanie w relację, nie będzie zbyt zobowiązujący, a zarazem będzie miał charakter symboliczny i praktyczny?

 Ciekawym pomysłem jest zakup karafki grawerowanej. Kryształowa karafka grawerowana, wykonana z solidnego szkła i ozdobiona spersonalizowanym grawerem prezentuje się niezwykle elegancko.  Decydując się na zakup karafki grawerowanej mamy również gwarancję, że ktoś obdarowany otrzyma prezent jedyny w swoim rodzaju. Karafka do wina, karafka do whisky to praktyczny przedmiot, z którego można korzystać na co dzień oraz od święta.  Przy każdej możliwej okazji taka karafka  będzie przypominać obdarowanemu o sympatii darczyńcy. Karafkę można dać każdej pełnoletniej osobie. Karafka jako prezent dla szefa, karafka na 18-tkę, karafka na 30-tkę,  karafka na 40 urodziny, karafka na 50 urodziny  - ten prezent jest niezwykle uniwersalny!

Karafka grawerowana -prezent z pomysłem

 Dzięki zaawansowanej technologi jesteśmy w stanie wygrawerować na karafce niemal wszystko, czego tylko chcesz. Dedykacja, wiersz, motto, obrazek, motyw graficzny... to wszystko może znaleźć się na karafce. Ulubiona piosenka, cytat ze wspólnie obejrzanego filmu — taki grawer może rozczulić i pomóc utrwalić wspólne, niezapomniane przeżycie.Drobna grafika, jakiś symbol znany tylko Wam, kilka miłych słów - tak niewiele potrzeba, żeby kawałek szkła uczynić funkcjonalną pamiątką o osobistym charakterze.

 Często na zakup karafki decydują się goście weselni, by taką kryształową karafką z grawerem obdarować Parę Młodą. Taki prezent na ślub z pewnością ucieszy i zostanie zachowany przez Nowożeńców na długie lata. Grawerowane karafki zatem to super pomysł na prezenty ślubne, a także jako piękny prezent na rocznicę ślubu

 Karafka to również doskonały sposób na to, żeby podziękować Świadkom zaślubin za ich zaangażowanie w przygotowanie i obecność na uroczystości. Jeśli zatem szukasz doskonałego prezentu wyrażającego wdzięczność wobec Świadka lub Świadkowej — zamów grawerowaną karafkę. Każdy grawer nanosimy gratis: cena zakupu obejmuje wykonanie dowolnego napisu. Warto zatem śmiało skorzystać z takiej opcji i zdecydować się na wygrawerowanie czegoś, co będzie miłe dla osoby obdarowanej.

 

Karafka z grawerem na urodziny —  grawerowane życzenia

 

Karafka z grawerem idealnie nadaje się na urodziny, zwłaszcza te okrągłe: 20., 30., 40., 50., 60., 70., 80., 90., a nawet 100. Nie ma  bardziej osobistego święta niż urodziny, które przecież są świętem bardzo indywidualnym, obchodzonym w gronie wyłącznie bliskich nam osób. Z okazji urodzin wręczmy jubilatom dopasowane prezenty. Spersonalizowana karafka na whisky, karafka na wino, z pięknym grawerem, idealnie nadaje się na prezent urodzinowy dla każdej pełnoletniej osoby. Z pewnością ucieszy zwłaszcza koneserów wina lub whisky, a także wielbiciela domowych nalewek czy innych wysokoprocentowych trunków. 

 

Na karafce możemy wygrawerować dowolny napis, a także imię jubilata. To pokaże obdarowanemu, że jest dla nas ważny i tematowi wyboru prezentu poświęciliśmy nieco uwagi oraz czasu na poszukiwania. Wykonana z wysokiej jakości przezroczystego szkła, przeznaczonego do kontaktu z żywnością karafka to super prezent na urodziny. Piękny, funkcjonalny i symboliczny prezent na urodziny to najlepszy prezent, jaki każdy chciałby otrzymać i o jakim marzy.

 Karafka na prezent biznesowy też się super sprawdzi!

 Karafka jako prezent biznesowy również sprawdzi się doskonale. Grawerowana karafka to świetny prezent dla szefa. Idealnie nada się również na prezent dla partnera biznesowego lub kontrahenta firmy. Personalizacja pokazuje zaangażowanie i brak przypadkowości, a forma karafki jako prezentu nie jest zbyt zobowiązująca, aby ktoś mógł poczuć się skrępowany takim prezentem. 

 Ciekawym pomysłem może być wygrawerowanie motta lub loga firmy na butelce. Kryształowa karafka z takim grawerem będzie super pomysłem na prezent dla szefa czy też pracowników danej firmy. Będzie to też świetny prezent dla emeryta, który pracował wcześniej w danej firmie na ważnym stanowisku lub dla osoby, która właśnie przechodzi na emeryturę, jako upominek pożegnalny. 

 Karafki z ornamentami, zdobione bursztynem, karafki w zestawie z innym szkłem — na bieżąco aktualizujemy ofertę naszego sklepu, warto sprawdźić co aktualnie mamy na stronie. W przypadku chęci dokonania większego zamówienia zapraszamy do kontaktu indywidualnego ze obsługą sklepu. Jeśli marzą Ci się karafki, jakich jeszcze nie mamy w ofercie, również spróbuj się z nami skontaktować, zobaczymy, co da się zrobić.    

 Karafka z grawerem na 40 urodziny

Szukasz pomysłu na prezent dla kogoś znajomego albo kogoś z rodziny na 40-tkę? Karafka z grawerem idealnie sprawdzi się jako prezent na 40. urodziny. Wysokiej jakości kryształ przetrwa długie lata, prezentując piękno trunku, jego kolor i walory. Trzymanie ulubionego alkoholu w ekskluzywnej karafce podkreśla jego znaczenie oraz powoduje, że konsumpcja zamienia się w prawdziwy rytuał. 

 Spożywanie napojów wysoko- i niskoprocentowych z ekskluzywnej, grawerowanej kryształowej karafki dodaje chwili odrobiny magii. Posiadanie takiej karafki i korzystanie z niej to prosty sposób na to, żeby dodać sobie animuszu. Piękne szkło użytkowe zapewnia większe doznania estetyczne w porównaniu ze standardowymi opakowaniami alkoholi, które nie zawsze są na tyle ładne, abyśmy chcieli je stawiać na naszym stole. Kryształowa karafka może być ozdobą barku, etażerki, biura, gabinetu — śmiało można postawić ją wszędzie tam, gdzie chcemy mieć dostęp do odrobiny dobrej jakości alkoholu. 

 Z wiekiem coraz bardziej cenimy sobie wysoką jakość oraz klasyczne prezenty: taka karafka z pewnością ucieszy jubilata, który właśnie obchodzi 40. rok życia. Jeśli wybieramy się do kogoś, kto będzie celebrował okoliczność pół wieku swojego życia, karafka z grawerem na 50 urodziny również się nada jako prezent dla 50-letniego jubilata. 

 Może ktoś z bliskich obchodzi hucznie imieniny? Udało mu się zaliczyć egzamin zawodowy? Dostał awans w pracy lub spotkało go jakieś duże wyróżnienie? W takich sytuacjach grawerowane karafki idealnie wpiszą się w klimat imprezy i świętowania. Karafka dla kobiety lubiącej likiery, karafka dla mężczyzny, który lubi jakiś alkohol… to ozdobne szkło sprawdzi się u każdego dorosłego bez względu na jego płeć.  Dorosłość powinna być jedynym kryterium, jakie bierzemy pod uwagę, wybierając karafkę na prezent. Pamiętajmy, że nie wypada dać jednak takiego prezentu osobie niepełnoletniej; z uwagi na praktyczne zastosowanie karafki. Poza tym wyjątkiem nie ma w tym temacie żadnych ograniczeń.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.