Pamiątki Ślubne

Elegancki i piękny srebrny obrazek – ikona Świętej Rodziny - to doskonały pomysł na prezent pod względem dekoracyjnym i ozdobnym do wnętrza, ale przede wszystkim to symbol najważniejszych rodzinnych wartości i przywiązania do wartości chrześcijańskich. Podarowanie takiego upominku jak srebrny obraz Świętej Rodziny oznacza najlepsze życzenia szczęścia, rodzinnego ciepła i miłości dla całej rodziny. Obraz Świętej Rodziny na ślub lub jego rocznicę, będzie symbolizował Młodej Parze najważniejsze rodzinne wartości – trwanie w miłości i wierze, przywiązanie i wzajemne poświęcenie. Z kolei obraz Świętej Rodziny podarowany na inne okazje – Chrzest Święty, Pierwszą Komunię, Bierzmowanie, będzie wskazywał na to, jaką ścieżką powinniśmy podążać na dalszej drodze życia.

 

Rodzina Święta umieszczona na srebrnym obrazie przez długie lata może stanowić pamiątkę szczególnej okazji, zwłaszcza dnia ślubu lub rocznicy ślubu. Wizerunek Maryi, Józefa i Dzieciątka Jezus to symbol rodziny idealnej, na zawsze blisko ze sobą związanej wiarą, szczęściem, miłością. Taka rodzina wspiera się w radosnych, ale i ciężkich chwilach. Czy mogłyby być lepsze życzenia dla nowo założonej rodziny, lub też doświadczonego małżeństwa o wieloletnim stażu...? Po darując najwyższej jakości obraz Świętej Rodziny Srebrny pokażesz swoją troskę, ciepłe uczucia i życzenia szczęścia oraz bożego wsparcia.

Najpiękniejsze wartości przedstawiona na obrazie – ikona Świętej Rodziny

Obrazki dostępne w naszym sklepie zostały artystycznie zaprojektowane i misternie wykonane z wysokiej jakości srebra. Srebro pokryte zostało specjalnym lakierem, po to aby z czasem nie uległo ciemnieniu, i przez długie lata niezmiennie pięknie się prezentowało – jako pamiątka, i jako ozdoba. Rodzina Święta na obrazku została przedstawiona w sposób realistyczny, przestrzenny, aby obrazek na ślub bądź inną okazję nabrał realności i pięknego efektu. Rodzina Święta obraz równie pięknie będzie prezentować się zawieszona na ścianie w pokoju lub też postawiona na półce lub w witrynie, z wykorzystaniem specjalnej nóżki. Idealnie wkomponuje się w każde wnętrze, zwłaszcza do salonu, sypialni lub pokoju dziennego czy dziecięcego. Każde wnętrze zyska ciepło, blask i rodzinny, intymny charakter.

Nasz sklep oferuje szeroką gamę produktów. Ikona Świętej Rodziny może bowiem być przedstawiona na wiele sposobów. U nas każdy znajdzie obraz Świętej Rodziny srebrny, który chwyci go za serce! Dostępne są różne kształty obrazka – obrazujące miłość serce, prosty prostokąt czy inne kształtne, pięknie wyglądające rozmaite formy. Również przedstawiona na obrazie Święta Rodzina wykonana jest różnymi technikami i w przeróżnych projektach ustawień postaci. Do każdego obrazka dołączyć możesz spersonalizowany grawer, który uczyni podarunek jeszcze bardziej wyjątkowym i spersonalizowanym. Taka osobista dedykacja oraz ozdobne pudełko jest gratis.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.