Pan Jezus

Srebrny obrazek Pan Jezus

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele subtelnych, ale i ważnych i sentymentalnych upominków i przedmiotów. Wśród nich – obrazki z Panem Jezusem, misternie wykonane ze srebra. Wybierając srebrny obrazek z Jezusem, zyskują Państwo pewność że spełni on więcej funkcji niż prezent – będzie to sentymentalna i trwała pamiątka, funkcjonalny ale i dekoracyjny element każdego domu czy mieszkania, a także ogromnie ważna symbolika, przedstawiająca katolickie wartości, tak bardzo znaczące w życiu wielu Polaków. Możesz mieć pewność, że przypadnie każdemu do gustu. Pan Jezus obrazek symbolizować będzie w każdym miejscu chrześcijańskie prawdy i wartości: nieskończoną miłość, bezwarunkowe poświęcenie, i przede wszystkim, stałą obecność Boga i Jezusa w naszym życiu.

Aby spersonalizować taki obrazek Pana Jezusa na specjalną okazję i dla określonej osoby, np. jako prezent dla księdza na jubileusz, warto na odwrocie takiego obrazka umieścić grawer z dedykacją o skomponowanym przez Państwa tekście – może być to imię obdarowanego, okazja, data, lub krótka sentencja czy życzenia prosto od serca. Taki grawer wykonujemy gratis! Dołączamy również piękne, ozdobne pudełeczko. Niech obrazek służy długo i stanowi ważną życiową pamiątkę i symbol, zaś moment otrzymania prezentu niech będzie jeszcze bardziej wyjątkowy i na długo zapadnie w pamięć! Obrazki z Panem Jezusem w naszym sklepie dostępne są w różnych formach i ramkach – tak, aby każdy odnalazł coś, co najbardziej mu się spodoba!

Doskonały pomysł na prezent na wiele okazji – Pan Jezus obrazek

Taki piękny, trwały i wyjątkowy srebrny obrazek Jezusa, stanowić będzie idealny, pełen uroku, wdzięku i klasy, elegancki podarunek z wyjątkowej okazji – sakralnej lub nie. Możesz wykorzystać go jako prezent na Chrzest Święty, Pierwszą Komunię, Bierzmowanie, ślub, ale też urodziny i imieniny lub ważną rocznicę. To również doskonały prezent dla księdza na jubileusz! Pan Jezus symbolizuje w prosty sposób opiekę Bożej Opatrzności nad każdym człowiekiem, w każdym momencie jego życia, a także najważniejsze chrześcijańskie wartości. Obrazek Pana Jezusa to wysokiej jakości srebro, piękne projekty, dbałość o precyzję wykonania, a także wykonanie z sercem! Wszystkie dostępne u nas obrazki z Panem Jezusem, aby służyły przez lata, pokrywamy warstwą specjalnego lakieru, aby z czasem nie ulegały ciemnieniu. Tym sposobem zyskaliśmy pewność, że przetrwa wiele lat, i codziennie będzie mógł stanowić wzruszającą pamiątkę szczególnej okazji – niezależnie od tego, czy był prezentem dla małego dzieciątka z okazji Chrztu, czy stanowił elegancki prezent dla księdza. Obrazek można postawić na stópce lub zawiesić na ścianie – tak by pięknie i symbolicznie prezentował się w każdym wnętrzu. Z pewnością taki srebrny obrazek z Jezusem doda każdemu wnętrzu blasku, i elementu sakralnego, tworząc atmosferę wiary, radości i szczęścia.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.