Matka Boska

Szukasz inspiracji na prezent z okazji Chrztu Świętego, Pierwszej Komunii, Bierzmowania lub Ślubu? Wybierając srebrny obraz Matki Boskiej z Dzieciątkiem Jezus możesz być pewien że spełni on więcej funkcji niż prezent. Obrazek będzie piękną, trwałą pamiątką wyjątkowej okazji na długie lata. Ale nie tylko – zawieszony na ścianie lub też postawiony na półce czy w szklanej witrynie na nóżce będzie wyjątkowo subtelną, elegancką dekoracją w każdym pomieszczeniu, dodając mu blasku i wyjątkowego charakteru. Symbolizuje również ważne, rodzinne i chrześcijańskie wartości – nieskończoną miłość do dziecka, chęć ofiarowania mu wszystkiego, co najlepsze, wzajemne wsparcie oraz wiara. Możesz mieć pewność, że każdej osobie wierzącej przypadnie do gustu i będzie cieszyć nie tylko jednego dnia, lecz przez całe życie, wywołując cudowne wspomnienia.

Taki wyjątkowy i unikatowy srebrny obraz Matki Boskiej Częstochowskiej to subtelny, piękny pełen uroku i uroku, elegancki podarunek z wyjątkowej okazji – nie tylko sakralnej, bo również z okazji urodzin, imienin, rocznicy, ślubu czy innego ważnego życiowego wydarzenia. Przedstawiona postać Matka Boska Częstochowska, trzymająca w ramionach syna, będzie symbolem dla każdego rodzinnego szczęścia, miłości i trwałości więzów rodzinnych. To również ukazanie i wzmocnienie codziennej wiary w to, że Bóg i święci są zawsze przy nas, czuwając nad naszym losem. To wzruszający przekaz, płynący ze srebrnego obrazka obraz Matki Boskiej z Dzieciątkiem Jezus.

Spersonalizowany, pełen symboliki prezent

Każdy srebrny obrazek Matki Boskiej dostępny w ofercie naszego sklepu, został zaprojektowany i wykonany z rzetelnością, dbałością o detale i precyzją, z wysokiej próby srebra. Dodatkowo pokryto go cienką warstwą specjalnego lakieru zabezpieczającego, aby z czasem nie ulegał ciemnieniu i zachował wspaniały wygląd na długo. Wszystko po to, aby pamiątka z ważnego życiowego wydarzenia przez wiele lat nie straciła estetyki i kunsztu wykonania! Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej wyeksponowany na półce czy zawieszony na ścianie w widocznym miejscu będzie na co dzień symbolizował obecność Boga i Bożej Łaski w domu. Matka Boska Częstochowska, trzymająca w ramionach syna, została wykonana z błyszczącego, wysokiej jakości srebra, otulona piękną subtelną ramką. Obrazki w naszym sklepie występują w różnych kształtach – serduszka, prostokąta czy z falującymi krawędziami, tak, abyś mógł wybrać obraz Matki Boskiej, który najlepiej wpasuje się w gusta.

Jakie prezenty najbardziej zapadają w pamięć? Oczywiście spersonalizowane! Taki dedykowany upominek bez wątpienia uważany jest za prezent przemyślany i wybrany z namysłem. Dlatego każdy obraz Matki Boskiej z Dzieciątkiem Jezus na odwrocie ma możliwość dodania indywidualnego graweru z dedykacją o dowolnej treści – słowami życzeń, pamiątkowym zapisem okazji i daty, lub krótką sentencją. Boisz się, że to dużo kosztuje? Niepotrzebnie - obraz matki boskiej częstochowskiej cena jest naprawdę atrakcyjna w stosunku do jakości!Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.