Obrazki srebrne

Obrazki srebrne

Obrazki srebrne z grawerem i upominki z dedykacją. Srebrne obrazki to piękna ozdoba domu i wspaniała pamiątka z ważnych wydarzeń. Ożywią i rozświetlą każde pomieszczenie, wprowadzając do niego aurę elegancji i ekskluzywności. Obrazki urzekają naturalnym blaskiem srebra, ciekawą formą i tematyką. Wykonano je z wysokiej jakości drewna pokrytego srebrnym laminatem. Całość pomalowano warstwą specjalnego lakieru, który chroni szlachetny metal przed ciemnieniem i pozwala zachować jego doskonały wygląd przez długie lata. Obrazki srebrne z grawerem - obraz na ślub, obrazek srebrny na chrzest, srebrny obrazek Matki Boskiej, Święta Rodzina. Naturalny blask srebra..  

Pokazano 1-9 z 133 pozycji
Pokazano 1-9 z 133 pozycji

Aktywne filtry

 •  

  Srebrna ikona Świętej Rodziny

  Lekko wypukły obrazek wykonano ze srebra w technologi laminowania dodatkowo został zabezpieczony specjalnym lakierem, który chroni przed ciemnieniem. Elegancka forma, piękne wzornictwo i precyzyjne wykonanie sprawiają, że srebrny obraz prezentuje się doskonale w każdych warunkach. Można go zarówno zawiesić na ścianie, jak i za pomocą specjalnej nóżki postawić na półce. Będzie wspaniałą, elegancką ozdobą domu, ale również idealną pamiątką z ważnego wydarzenia

 •  Pozytywka prezentem na Chrzest lub roczek

  Niebieska drewniana karuzela to wyjątkowy prezent na roczek dla chłopca, lub Chrztu, który będzie stanowił symbolikę urokliwego dzieciństwa, a po latach stanie się pamiątką na całe życie. Ofiarowanie takiej pamiątki na roczek warto wzbogacić o dedykowane życzenia. Grawer wykonujemy na specjalnej tabliczce, może on zawierać dowolny tekst – np. datę, okazję, imię, krótkie życzenia czy dedykację.

 • Obraz srebrny Matka Boska Karmiąca

  Elegancki, symboliczny, srebrny obraz sakralny przedstawiający Matkę Boską Karmiącą małego Jezusa. Stanowi on wspaniały upominek z okazji narodzin dziecka jak również upominek z okazji Chrztu Świętego. Matka Boska Karmiąca ma znaczenie symboliczne. Ukazuje eucharystyczność Jezusa i jego autentyczne człowieczeństwo. Maryja otacza Jezusa bezwarunkową matczyną miłością, która jest wzorem do naśladowania. Obraz Matki Boskiej Karmiącej jest spokojny i melancholijny. Wprowadza w sercach osób modlących się spokój i poczucie bezpieczeństwa.

  Wysyłka w 24h

  Dedykacja GRATIS

 •  

  Obrazek srebrny na Chrzest

  Śliczny obrazek srebrny w kształcie serca z Aniołem trzymającym zapaloną świecę i dziewczynką z misiem. To symbol opieki nad dzieckiem. Różowa ramka i dodatki nadają obrazkowi niezwykłego uroku. Napis Twój Anioł Stróż sprawia, że obrazek jest właściwym prezentem na Chrzest Święty dla dziewczynki. Taki obrazek będzie dla dziecka trwałą pamiątką w dalszym życiu.