Grawercom

Nasza firma powstała w roku 2005 roku, skupiając się na prowadzeniu działalności finansowej. Cztery lata później, w 2009 roku, powstał wyjątkowy salon biżuterii, w którym oferujemy Państwu unikatową, piękną i najwyższej jakości biżuterię, zaprojektowaną i misternie wykonaną. Stawiamy nie tylko na perfekcyjne wykonanie, ale również na ciekawe wzornictwo oraz indywidualne wzory.

Dodatkową działalnością, na której mocno się skupiamy jest artystyczny, precyzyjny grawer. Stosujemy go do biżuterii, laminatów, upominków oraz, przede wszystkim, szkła. Tym sposobem jesteśmy w stanie stworzyć oryginalne i spersonalizowane przedmioty, które tworzą wzruszające pamiątki na długie lata. Wykorzystujemy niepowtarzalne wzory, a tym samym – tworzymy niezapomniane prezenty, które mogą przez długie lata cieszyć, zachowując nienaganną estetykę.


                            

W naszym sklepie GRAWERCOM zamówisz spersonalizowane, grawerowane prezenty na rocznicę ślubu, Chrzest Święty, Komunię Świętą, urodziny, imieniny, podziękowania dla rodziców, a także inne upominki z okazji wielu ważnych wydarzeń czy rocznic. Wykonujemy trwały grawer na szkle. Wejdź na naszą stronę Grawercom.pl i obejrzyj naszą ofertę. Po za piękną biżuterią złotą i srebrną biżuterią znajdziesz w niej min. karafki grawerowane na prezent, wazony i kieliszki z grawerem, zestawy do whisky i wiele, wiele innych inspiracji na wyjątkowe prezenty.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.