Nie wiesz, jaki prezent na rocznicę ślubu wybrać? Mamy dla Ciebie parę praktycznych porad i konkretnych pomysłów

Każdy kolejny rok w związku małżeńskim niesie ze sobą szereg niezapomnianych przeżyć. Zarówno pięknych chwil, które pragnie się zatrzymać na zawsze, jak też momentów z różnych względów trudnych. Dlatego też dzień rocznicy ślubu ma tak ogromne znaczenie: skłania do poważnych refleksji, a zarazem daje powód do świętowania. Takie specjalne okazje nie mogą się obejść bez symbolicznych prezentów dla jubilatów. Jednak co w takich okolicznościach wypada wręczyć?

Wybierz coś ładnego, a zarazem praktycznego. W asortymencie Grawercom mamy mnóstwo takich rzeczy

O ile państwu młodym na weselu przyjęło się dawać albo niezbędne wyposażenie do domu, albo konkretne sumy pieniędzy, tak już po upływie kilku lat związku małżonkowie zaspokajają najpilniejsze potrzeby we własnym zakresie. Dlatego też prezent na rocznicę ślubu ma zwyczajowo mniejszą rangę. Wynika to również z niższej wagi samej uroczystości. Co wcale nie znaczy, że obdarowujący mają pełną dowolność i swobodę. W sklepie Grawercom polecamy przede wszystkim przedmioty dekoracyjne, spełniające przy tym co najmniej jedną użyteczną funkcję. Kunsztowne karafki ze szkła kryształowego doskonale posłużą jako naczynie do wszelkiego rodzaju napojów. Wazony o fantazyjnych kształtach posłużą do ukwiecenia wnętrza, a drewniane szkatułki nadadzą się do przechowania najcenniejszych, osobistych memorabiliów. Posiadamy również typowe pamiątki, którym nie sposób odmówić czarującego wprost uroku. W tej kategorii doskonałym przykładem będą piękne obrazki z motywami religijnymi, wykonanymi ze srebra wysokiej próby. Znacznie większy wybór mamy w naszym sklepie internetowym – zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem!

Najlepszy prezent na rocznicę ślubu musi zawierać Twoją dedykację. Ty wybierasz słowa, my je grawerujemy

Na koniec pozostaje jeszcze wspomnieć o niezwykle istotnej kwestii: wygrawerowaniu osobistych życzeń od osoby wręczającej podarek. Nie da się ukryć, że dobranie odpowiednich słów nigdy nie przychodzi łatwo. Rzecz jasna mamy w zanadrzu kilka gotowych wariantów na okolicznościowe teksty, jakie możemy trwale umieścić na okolicznościowym prezencie na rocznicę ślubu. Jednak powiedzmy sobie szczerze: to wymyślona przez Ciebie formułka będzie kryła w sobie najwięcej szczerych, autentycznych emocji. Składając jubilatom – albo swojej własnej ukochanej, drugiej połówce – specjalne gratulacje, lepiej skupić się na prawdziwych uczuciach, a dopiero potem pięknych sformułowaniach. Tak czy inaczej: w wyspecjalizowanym sklepie internetowym Grawercom uwiecznimy na rocznicowym podarunku właściwie każdą dedykację, jakiej tylko sobie zażyczysz.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień