Pierścionek białe złoto i szafir

Wydaje się więc niezwykle trafnym połączeniem. Szczególnie, wręczany ukochanej osobie, z okazji zaręczyn, rocznicy i zawsze wtedy, kiedy chcemy wyznać szczere i silne uczucia. To upragniona biżuteria wielu osób. Nie tylko ze względu na jej atrakcyjny wygląd. Szafiry to kamienie kolekcjonerskie, wysoko cenione, wyjątkowo atrakcyjne i bardzo pożądane. Każdy chciałby je mieć! Posiadanie biżuterii z szafirem to ogromny prestiż. 


 

Dlaczego szafir wzbudza tak wiele zachwytów? Jakie ma znaczenie i co sprawia, że ma tak niepowtarzalną barwę? Jego kolor to zasługa jonów żelaza lub tytanu. Głębia koloru i majestatyczny wygląd szafirów sprawiła, że są obiektem zainteresowania i fascynacji już od wieków. I tak jest do dziś, gdyż ich popularność wcale nie słabnie, a wręcz przeciwnie - stale wzrasta. Już w starożytności uważano szafiry za magiczne. Twierdzono, że są odpowiedzialne za wieczną młodość i nieśmiertelność. Miały odganiać uroki oraz złe duchy. Do dziś przypisuje się im lecznicze właściwości, szczególnie pomocne w chorobach serca, pęcherza, nerek oraz skóry. Co ciekawe, podobno wzmacniają też działanie leków. Buddyści traktują szafiry jako kamienie pokoju, przyjaźni i małżeńskiego szczęścia. Szafiry są też symbolem miłości, zaufania, nieskończoności, czystości i prawdy. To jeden z wielu powodów, dla których złote pierścionki z szafirem są tak często wybierane jako zaręczynowe. Warto otaczać się tymi niepowtarzalnymi kamieniami szlachetnymi, by móc cieszyć się ich pięknem i właściwościami, jakie – być może – posiadają. 

 

Szafir w pierścionku

 

Pierścionek z białego złota z szafirem to ponadczasowy wybór, który zawsze zachwyca. Lata mijają, a to wspaniałe połączenie jest jednym z najbardziej uniwersalnych i pożądanych. W naszej ofercie znajdziesz ogromny wybór pierścionków z tym wyjątkowym kamieniem szlachetnym. W połączeniu z klasycznym, żółtym złotem lub też z białym. Solo lub w doborowym towarzystwie innych kamieni. Czy istnieje piękniejszy pierścionek, od tego z szafirem? Tak! Złoty pierścionek z szafirem i diamentami! To połączenie wręcz idealne, które zawsze się obroni! Diamenty to, obok szafirów, najpopularniejsze w jubilerstwie kamienie szlachetne. Szczególnie osadzone w złotych pierścionkach zaręczynowych. Ich uniwersalna barwa doskonale współgra ze wszystkimi, kolorowymi kamieniami. Ich duet z szafirami to jednak nr 1 i prawdziwy hit. 

Nasz asortyment obfituje w pierścionki z szafirami. Znajdziesz tu ich różne konfiguracje i połączenia. Zarówno klasyczne, minimalistyczne modele, jak pierścionek złoty z szafirem, jak i te bardziej okazałe. Z delikatnym, pojedynczym oczkiem w kolorze nieba lub w opcji na bogato – w różnych zestawieniach i połączeniach kilku kamieni. W duecie z białym lub żółtym złotem, solo lub w otoczeniu innych świecidełek. Z jednym szafirem, bądź nawet z trzema! U nas wszystko jest możliwe, a Twoje szafirowe marzenie może się spełnić. Podarowanie komuś pierścionka z tym magicznym kamieniem, będzie pamiątką na całe życie. 

Szafiry wspaniale prezentują się, osadzone w pierścionkach z białego złota. Połączenie ich z żółtym złotem jest jednak równie lubiane i popularne. To za sprawą kontrastu i ciekawego zestawienia zimnej i ciepłej barwy, które idealnie się przenika. Niezależnie od połączenia, szafiry stanowią piękną ozdobę kobiecych dłoni. I solo, i w duecie, zawsze prezentują się gustownie i majestatycznie. Jeśli wybierzesz model z pokaźnym kamieniem, dodatkowo w zestawieniu z innymi ozdobnymi elementami, z powodzeniem taki pierścionek może być jedynym elementem Twojej biżuterii. Tak piękny i okazały pierścionek “robi robotę” i może przyćmić pozostałą biżuterię. W końcu do odważnych świat należy!

Komentarze (0)

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.