Skarbonka na Chrzest. Prezent który uczy oszczędności.

Chrzest Święty młodego katolika to pierwsze ważne święto w jego życiu. To bardzo ważny moment, symboliczny, i niosący za sobą ważne przesłanie. Dlatego też z tej okazji najbliższe dzieciątku osoby pragną wręczyć mu prezent, który podkreśli wagę tej okazji, a także będzie wspaniałą, wzruszającą pamiątką na przyszłość. Wtedy pojawiają się pytania: Jaki jednak prezent wybrać dla takiego maluszka? Co kupić na Chrzest dla dziewczynki? Jakie będą odpowiednie prezenty na Chrzest dla chłopca?

Warto, by był to prezent symboliczny, ale też niosący za sobą element praktyczny. Niech będzie piękny, bo w końcu przez długie lata będzie stanowił - zamiast wspomnień – pamiątkę dziecka ze Chrztu Świętego. Najczęściej są zatem wybierane pozytywki, srebrne medaliki, biżuteria, srebrne sztućce czy ramki na zdjęcia. Innym pomysłem na taki prezent jest skarbonka na Chrzest. To wyjątkowy, nietypowy, niepowtarzalny upominek, który może stanowić prezent na Chrzest od chrzestnej, chrzestnego, lub innych najbliższych. Piękna, wysokiej jakości skarbonka na chrzest łączy w sobie wiele cech: pięknego, ozdobnego przedmiotu, symbolicznej pamiątki z okazji Chrztu Świętego, a także miłego wspomnienia osoby, która sprawiła upominek. To również prezent praktyczny – od małego wszystkie bliskie osoby będą mogły ofiarować dziecku symboliczne kwoty, wrzucając je do skarbonki – a gdy podrośnie, będzie mogło otworzyć skarbonkę i spełnić jakieś swoje piękne dziecięce marzenie.

skarbonka chrzciny

Skarbonka na Chrzest – elegancki i praktyczny, niezapomniany podarek

Jednak nie tylko rodzice Chrzestni chcą upamiętnić tę wyjątkową okazję, jaką jest Chrzest Święty, i sprawić maluszkowi przyjemność. Co kupić na Chrzciny, nie będąc Matką lub Ojcem Chrzestnym? Nie ma to różnicy! Symboliczne, wzruszające pamiątkowe prezenty mogą być pamiątką od każdej osoby, która dobrze życzy chrzczonemu dzieciątku. Zatem srebrna lub złota biżuteria, symboliczna pozytywka, medalik lub właśnie skarbonka na Chrzest to może być również prezent na Chrzest dla chłopca od dziadków. Uniwersalność skarbonki jako prezentu sprawia, że może być ona odpowiedzą na pytanie jaki prezent zakupić dla chłopca, ale i co kupić na chrzest dla dziewczynki.


Wyjątkowa, ekskluzywna skarbonka przetrwa długie lata, zachowując swoje piękne walory estetyczne. To ciekawy pomysł na prezent, który sprawdzi się w pokoju zarówno dziecięcym, jak i później nastolatka! Urocze, najwyższej jakości precyzyjne wykonanie skarbonki, dziecięce, pełne wdzięku wzornictwo oraz srebro wysokiej próby, zabezpieczone przed naturalnymi procesami starzenia, zapewniają, że zachwyci ona każde oczy. Skarbonka na Chrzest może mieć również jeszcze bardziej indywidualny charakter – wystarczy, ze dodasz do niej grawer. W ten sposób stworzysz spersonalizowany prezent na Chrzest od chrzestnej, chrzestnego lub też innej bliskiej osoby. Daj dziecku radość kilkukrotnie – w momencie otrzymania prezentu, każdego dnia gdy będzie podziwiać kunsztowny przedmiot, a także w momencie, gdy nadejdzie czas otworzenia pełnej skarbonki!

skarbonka na chrzest dla dziewczynki

Komentarze (0)

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.