Wybierając prezent dla emeryta, musimy pamiętać, że jest bardzo wiele ciekawych upominków do kupienia. Przy wyborze warto wziąć pod uwagę charakter danej osoby oraz hobby i zainteresowania. Prezenty z nutką humoru jak T-shirty z zabawnym napisem, mogą być dobrym pomysłem dla osób słynących z wesołego usposobienia. Prezent może być również związany z hobby, przez lata pracy na pewno wiadomo, co lubi i czym interesuje się osoba przechodzącą na emeryturę. Są też prezenty uniwersalne, które pasują do wszystkich, np. zestaw do whisky. Poza wartościami sentymentalnymi ma bardzo ważną funkcję :) jest użytkowy. W każdym momencie można z niego skorzystać a szczególnie kiedy mamy odwiedziny miłych gości. Dodatkową wartością, jaką możemy dodać, do takiego zestawu jest indywidualny grawer z życzeniami. Szukając prezentu, na emeryturę możemy dodać dedykację w formie napisu „Na emeryturze nic nie musisz. Możesz wszystko”.

Prezent na odejście na emeryturę


Wyjątkowa okazja wymaga wyjątkowego prezentu. Podarunek powinien uhonorować osobę odchodzącą na emeryturę i być podziękowaniem za wspólnie spędzone lata pracy. Często pierwsze co przychodzi na myśl, to coś eleganckiego i klasycznego, uniwersalny prezent, który można podarować każdemu bez względu na jego cechy charakteru, rodzaj wykonywanej pracy, czy płeć. Dobrym przykładem takiego prezentu jest zestaw dla emeryta zawierający szklaneczki oraz karafkę Krosno zapakowane w drewnianą skrzynkę. Prezent na emeryturę nie musi być nudny. Podobnie jak poprzedni prezent i on ma walory użytkowe i zawsze znajdzie praktyczne zastosowanie. Dodatkowym atutem jest możliwość wygrawerowania pięknych podziękowań za współpracę i zaangażowanie we wspólnej pracy.


Oryginalny prezent dla emerytki


Emerytura to wymarzony czas na realizację siebie. Warto też wziąć pod uwagę, czy na emeryturę przechodzi kobieta, czy mężczyzna i na tej podstawie dopasować prezent na emeryturę. Kobiety niezależnie od wieku uwielbiają biżuterię, dlatego będzie to dobry pomysł na prezent. Biżuteria powinna być elegancka i wyjątkowa, np. piękna bransoletka złota. Drugą rzeczą, którą lubią wszystkie kobiety, są kosmetyki i taki zestaw też będzie trafionym prezentem.
Poza drobnymi prezentami możemy ponownie skupić się nad prezentem dla emerytki, który będzie użytkowy. Kieliszki kryształowe do wina z grawerem zawsze można wykorzystać na wspólne spotkanie ze znajomymi. Trunek podany w tak szlachetnym naczyniu nabiera innego smaku. Lampka wina w dobrym towarzystwie to idealny pomysł na świętowanie wolnego czasu na emeryturze.
Pomysłów na prezent na emeryturę, może być mnóstwo. Często jest to prezent uniwersalny, który pasuje do każdej osoby. Takim uniwersalnym prezentem będzie wazon z grawerem. Piękny wazon ze zdobieniami srebrnymi zawsze można wyeksponować w widocznym miejscu. Dodając świeże kwiaty, będziemy mieli wspaniałą ozdobę salonu czy pokoju gościnnego.
Na emeryturę człowiek przechodzi tylko raz, dlatego prezent z okazji przejścia na emeryturę powinien być wyjątkowy.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.