Prezenty ślubne mogą przybierać różne formy, ale idealnym połączeniem w tym wypadku będą walory estetyczne oraz funkcjonalność. Prezent, który będzie pięknie się prezentował, a przy okazji sprawdzał na co dzień czy podczas szczególnych okazji ma szansę stać się podarunkiem, który przez wiele lat będzie młodym przypominał o tym szczególnym dniu. Z pomocą przyszłym gościom weselnym przychodzi Grawercom. Firma istnieje od 2005 roku i zajmuje się między innymi sprzedażą eleganckiego szkła z możliwością wykonania graweru, za sprawą którego prezent ślubny dla pary będzie jeszcze bardziej unikatowy. Które z produktów szczególnie sprawdzą się w tej roli? Poniżej znajduje się kilka propozycji.

Zestawy do whisky z grawerem

Zestaw do whisky to jeden z tych prezentów, który znajduje zastosowanie nie tylko w przypadku ważnych świąt w życiu mężczyzny, ale również  w przypadku wesel. Stanowi doskonałe rozwiązanie zwłaszcza wtedy, kiedy para młoda szczególnie ceni jakościowe alkohole i doskonale wie, że złoty napój wymaga odpowiedniego szkła nie tylko do przechowywania, ale również do spożywania trunku. Firma Grawercom ma w swojej ofercie różnorodne komplety do whisky, które znakomicie sprawdzą się jak oryginalny prezent na ślub. Jeśli ma to być podarunek dla osób ceniących prostotę, minimalizm i wyważoną elegancję, warto zdecydować się na klasyczny zestaw. Znajduje się w nim subtelnie wyprofilowana karafka ze szczelnym korkiem, a także sześć szklanek. Zestaw tego rodzaju będzie nie tylko służył podczas przyjęć czy spotkań z przyjaciółmi, ale też z powodzeniem może stać się ozdobą salonu urządzonego w klasycznym stylu czy też stylu industrialnym. Jeśli zaś para młoda szczególnie lubuje się  w bardziej nowoczesnych dodatkach do domu, to ciekawą opcją jest komplet do whisky z karafką o obłych kształtach i nieregularnym dnem przywodzącym na myśl pokruszony lód. W zestawie znajdują się równie efektowne szklanki, które mają rozszerzone dno, dzięki czemu podczas spożywania whisky uwalniany jest cały aromat trunku. Największą zaletą tych wyborów jest fakt, że firma Grawercom oferuje wykonanie unikatowych napisów lub motywów graficznych na butelce. W rezultacie na szkle mogą pojawić się życzenia, dowcipny komentarz czy też dowolny cytat, który ma znaczenie dla młodych. Oryginalny grawerunek sprawi, że eleganckie szkło zamieni się w zupełnie wyjątkowy prezent.

Kieliszki do wina

Prezent y ślubne dla nowożeńców powinny odwzorowywać ich preferencje lub zainteresowanie, a tak właśnie będzie, jeśli miłośnicy wina otrzymają od bliskich piękne kieliszki weselne. W ostatnich latach coraz modniejsza staje się enoturystyka, a ludzie chętnie odwiedzają winnice, aby poszerzać swoją wiedzę na temat win. Zwiększa się nasza świadomość na temat trunków, a młodzi ludzie coraz częściej dysponują wiedzą, która wcześniej była zarezerwowana głównie dla pasjonatów. Eleganckie kieliszki do wina otrzymane na ślub, w przeciwieństwie do wszystkich innych znajdujących się w posiadaniu, będą miały szczególny status. Mogą okazać się szkłem wykorzystywanym w późniejszych latach do uczczenia kolejnych rocznic ślubu czy szczególnych okazji w życiu małżeństwa. W ofercie firmy Grawercom znajdują się eleganckie kieliszki do czerwonego wina z efektownymi wyżłobieniami i ozdobną nóżką. Prezent dla młodych na ślub będzie jeszcze efektowniejszy, jeśli na kieliszkach tych pojawi się grawer symbolizujący ważny dzień w życiu pary. Mogą to być życzenia, piękna sentencja o miłości czy też prosty podział kieliszków poprzez oznaczenie ich słowami "Mąż" i "Żona". Nic nie stoi na przeszkodzie, aby na szkle pojawił się symbol graficzny, który czasem może powiedzieć więcej niż tysiąc słów, taki jak grafika przedstawiająca splecione ze sobą obrączki, połączone serca czy symbol nieskończoności odnoszący się do uczuć między młodymi. Inwencja twórcza klientów może z eleganckich kieliszków do wina uczynić zupełnie niepowtarzalny prezent, który zachwyci, wzruszy czy nawet rozśmieszy parę młodą.

Dlaczego szkło jest dobrym prezentem ślubnym?

Prezenty weselne dla młodych coraz częściej są wybierane przez nich samych. Narzeczeni jeszcze przed ślubem tworzą listy albo w zaproszeniach określają, jakie prezenty sprawią im największą radość. Często jest to też związane z chęcią unikniecie dublowania się prezentów czy kupowania takich, które w ogóle nie znajdą zastosowania w danym przypadku. Takie prośby zawsze powinno się szanować, ale to nie zmienia faktu, że szklane upominki mogą stanowić piękny dodatek do głównego prezentu dla młodej pary. Jeśli zaś rodzaj prezentów nie został odgórnie ustalony, to z powodzeniem mogą stanowić nawet główny prezent. Wszystko zależy od zażyłości z młodą parą i oczywiście budżetu obdarowujących. Szklane zestawy do whisky czy gustowne kieliszki do wina z grawerunkiem od dawna kojarzą się z ekskluzywnością, ponadczasowością i niewymuszoną elegancją. Są nie tylko piękne, ale też funkcjonalne, dlatego z powodzeniem można dobrać zestawy dla konkretnej pary, jeśli tylko zna się jej upodobania. Wielką zaletą produktów firmy Grawercom jest możliwość wykonania oryginalnego napisu, motywu graficznego czy nawet wygrawerowania zdjęcia na szkle, przez co wręczony młodym prezent będzie niepowtarzalny. Dzięki temu można na powierzchnię szkła przemycić nie tylko klasyczne życzenia, ale również swoje własne uczucia wobec pary młodej. W rezultacie prezent tego rodzaju może być przez lata źródłem radości, wzruszeń i przywoływać wspomnienia z wesela. Nie bez znaczenia w tym wypadku pozostaje również jakość. Zestawy do whisky i kieliszki do wina firmy Grawercom zostały wykonane z najwyższą starannością o detale, zapewniając produktom nie tylko atrakcyjny wygląd, ale również trwałość.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.