Prezent na 50 urodziny dla faceta - zestaw do whisky

Firma Grawercom specjalizuje się w sprzedaży biżuterii oraz szklanych wyrobów z najwyższej półki, a przede wszystkim w wykonywaniu grawerunku w szkle. Oferowane przez firmę zestawy do whisky łączą w sobie najważniejsze cechy idealnych prezentów na specjalną okazję, a mianowicie są gustowne, eleganckie i funkcjonalne. Zestawy do whisky obejmują stylową karafkę oraz sześć szklanek, a całość została wykonana z najwyższej jakości szkła. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby prezent na 50 urodziny dla faceta został sprawdzony w przyjacielskim gronie już podczas świętowania okrągłych urodzin. Karafka jest całkiem szczelna i ma piękny kształt, a z kolei szklanki zostały stworzone w taki sposób, aby zapewniać konsumentom możliwość delektowania się wszelkimi walorami smakowymi dobrej whisky.
Dna szklanek mają więc optymalną grubość, dzięki czemu alkohol nie jest zbyt szybko rozgrzewany przez dłoń. Ponadto ich średnica jest odpowiednia, a przez to aromat trunku uwalnia się stopniowo w miarę picia. Zestaw do whisky to jeden z tych prezentów, który zostanie szczególnie doceniony przez miłośników złotego trunku, ale również fanów pięknych, stylowych przedmiotów. 

Elegancki prezent na 50 urodziny dla mężczyzny - szklanki do whisky

Dojrzali i doświadczeni wielbiciele dobrej whisky nie powinni jej pić z nieodpowiedniego szkła. Oferowane przez Grawecom szklanki do whisky zostaną docenione przez prawdziwych smakoszy, ponieważ mają optymalne parametry. Wspomniana wyżej jakość i grubość szkła mogą mieć niebagatelny wpływ na doznania wynikające z picia whisky z najwyższej półki. Nie mniej ważne w tym wypadku są jednak również walory estetyczne. Szklanki dostępne w zestawie Grawercom są krystaliczne, a ich dno imituje pokruszony lód. W rezultacie już na wstępnie prezentują się zupełnie wyjątkowo. Nie jest to jednak koniec ich estetycznych możliwości, ponieważ na każdej z nich może pojawić się spersonalizowany grawerunek. Specjalizujący się w grawerze w szkle Grawercom jest w stanie ozdobić powierzchnię każdej szklanki nie tylko napisem, ale również motywem graficznym. W rezultacie elegancki i uniwersalny zestaw szklanek do whisky może szybko okazać się prezentem zupełnie wyjątkowym. Na szkle mogą pojawić się zarówno życzenia urodzinowe, jak i fragment piosenki, wiersza czy zabawny komentarz dotyczący świętowanych urodzin. W rezultacie elegancki prezent na 50 urodziny dla mężczyzny może wzruszyć lub rozbawić jubilata, a na pewno już zawsze będzie mu przypominał o tak ważnym dniu.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.