Czterdziestka to istotny moment dla kobiety, dlatego warto ją w tym szczególnym dniu specjalnie obdarować. Jaki to mógłby być prezent.

Pomysł na prezent na 40 urodziny dla niej

Szczególnym, eleganckim prezentem jest zawsze biżuteria złota, dlatego jeśli chcesz nabyć ekskluzywny prezent na 40 urodziny, to zdecydowanie powinieneś sięgnąć po kolczyki, bransoletki lub wisiorki. Oceń, czy dana kobieta bardziej woli srebro czy złoto i udaj się do jubilera. Jeśli jednak masz mniejszy budżet na prezent na 40 urodziny, wówczas możesz kupić kilka popularnych książek (przykładowo wybór noblistki, Olgi Tokarczuk może się tu sprawdzić). Oczywiście przed zakupem upewnij się co do gustu danej osoby i jej preferencji. Jeśli chodzi Ci o prezent dla mamy na 40 urodziny, to wtedy możesz kupić mamie wizytę w spa, masaż całego ciała (gorącymi kamieniami, w miodzie lub w czekoladzie). Wszelkie zabiegi pielęgnacyjne (masaż twarzy, kąpiel w borowinie) są idealnym prezentem dla kobiety wchodzącej w czwartą dekadę swojego życia. Jeśli prezent na 40 dla mamy ma być podarkiem od całej rodziny, wówczas możecie także obdarować mamę wszelkiego rodzaju bonami prezentowymi. Mogą to być bony na wypad do galerii handlowej lub do jakiegoś konkretnego sklepu.

40 urodziny prezent dla niej - rodzaje biżuterii

Wybór biżuterii dla kogoś jest zawsze trudny. Kobiety o jaśniejszej karnacji wolą kolczyki złote, zaś te o ciemniejszej karnacji lubią nosić kolczyki z brylantami. Równie dobrze sprawdzi się bransoletka z brylantami. Jednak jeśli konkretna kobieta woli nosić biżuterię drobniejszą, mniej rzucającą się w oczy, wówczas zaopatrz się w złoty wisiorek, który będzie się pięknie prezentować na jej dekolcie. Z pewnością niezwykłym i oryginalnym prezentem będzie pierścionek złoty z szafirem, gdyż jest to jeden z piękniejszych kamieni szlachetnych. Dobierając biżuterię na prezent zawsze kupuj ją u sprawdzonego jubilera. Uważaj na podróbki i dokładnie sprawdzaj asortyment, jaki zamierzasz kupić. Nie chcesz przecież, żeby później biżuteria zaczęła matowieć czy nabierać czarnych plamek (co może się zdarzyć w przypadku podróbek). Zwracaj także uwagę na ceny, zbyt tanie produkty powinny budzić Twoją nieufność. Wspaniałym dodatkiem do biżuterii są perfumy, dlatego możesz je dołączyć do zakupionych kolczyków złotych lub wisiorka. W przypadku perfum również zwróć uwagę na to, czy są oryginalne i kupuj je tylko w sprawdzonych sklepach. Podróbki perfum szybko wietrzeją i pachną o wiele mniej intensywnie niż oryginał.

Czego nie kupować na prezent

Dobrze jest także zdawać sobie sprawę z prezentów, które zazwyczaj się nie sprawdzają. Kluczowe jest to, że chcemy danej osobie sprawić przyjemność prezentem, więc to musi być dla niej. W takim razie zdecydowanie odpadają wszelkiego rodzaju ekstremalne przeżycia, takie jak skok ze spadochronem. Prawdopodobnie dana osoba nie ma na takie doświadczenie ochoty i jest to zdecydowanie lepszy prezent dla kogoś młodego. Również nie należy kupować zwierząt, gdyż wtedy tak naprawdę zmuszamy obdarowaną osobę do wzięcia odpowiedzialności za danego zwierzaka (nawet małego), a może ona tego nie chcieć. W przypadku zakupu ubrań również należy być ostrożnym. O wiele lepiej jest kupić bon do konkretnego sklepu, niż ubranie. Możemy nie trafić w gust osoby lub też po prostu dobrać zły rozmiar (a zakup za dużego rozmiaru może sprawić przykrość solenizantce). Dlatego zawsze kupuj sprawdzone i bezpieczne prezenty, które sprawią radość i wywołają szeroki uśmiech na twarzy obdarowanej kobiety.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.