Elegancki prezent na chrzest dla dziewczynki


 Wybierając prezent dla dziewczynki na chrzest, warto wziąć pod uwagę charakter tej ważnej uroczystości. Upominek powinien być elegancki, aby dobrze podkreślał wzniosłość chwili, a jednocześnie ponadczasowy, dzięki czemu będzie wartościowym upominkiem również w przyszłości, gdy dziecko podrośnie. Warto również zadbać o to, aby prezent miał osobisty charakter, zwłaszcza jeśli łączą nas z maluszkiem bliskie relacje. Prezent na chrzest powinien być również wysokiej jakości. Zdecydowanie lepiej wybrać mniejszy upominek, ale dobry gatunkowo niż duży prezent, który nie przetrwa próby czasu.


Złoty medalik z grawerem na chrzest

  Złoty medalik na chrzest to doskonały pomysł na prezent dla dziewczynki i chłopca. Często staje się on pamiątką na całe życie, a dziecko zakłada medalik również na kolejne uroczystości religijne jak np. pierwsza komunia, czy bierzmowanie. Dodatkowo złoto jest niezwykle eleganckie i ponadczasowe, pozostając doskonałym prezentem nawet po wielu latach. Szczególnie dobrym pomysłem jest złoty medalik z grawerem. Wybór odpowiednio napisu w formie dedykacji, daty narodzin lub chrztu, czy inicjałów sprawi, że upominek będzie bardziej osobisty. Złoty medalik na chrzest może mieć różny kształt i przedstawiać różnorodne symbole, dzięki czemu każdy może znaleźć taki, który najlepiej przypadnie mu do gustu. Dla dziewczynek bardzo często wybierany jest złoty medalik w kształcie serca, przedstawiający Matkę Boską lub Dzieciątko Jezus. Z tyłu może mieć wygrawerowaną datę, imię lub wybrany symbol. Wybierając medalik na chrzest, warto pamiętać, że jest on ważnym symbolem wiary i wiele osób nosi go na ważne uroczystości przez całe życie, dlatego warto, aby był on dość neutralny i pasował zarówno do małej dziewczynki, jak i dorosłej kobiety. Klasyczny minimalizm z subtelnym wzorem sprawi, że będzie to niezwykle gustowny prezent, który ma szansę stać się jedną z najważniejszych pamiątek chrztu.

medalik złoty na chrzestmedalik 585 na chrzciny

Srebrna ramka na zdjęcie

   Podarowanie ramki na zdjęcia ze wspólną fotografią, czy ujęciem maluszka to doskonały sposób na uwiecznienie najpiękniejszych chwil. Taki prezent spodoba się rodzicom dziecka, a z maluszkiem pozostanie na zawsze, podkreślając wspaniałą relację z obdarowującym. Z czasem można wymieniać zdjęcia, które będą wspaniałą pamiątką wspólnie spędzonego czasu. Najlepsza będzie srebrna ramka na zdjęcia, która jest ponadczasowa, elegancka i pasuje do każdego wnętrza, więc mamy pewność, że będzie pięknie wyglądać w każdym pokoju dziecięcym.

Skarbonka z grawerem

  Piękna skarbonka z pamiątkowym grawerem to doskonały i bardziej namacalny odpowiednik lokaty. Do skarbonki można wrzucić pieniądze na początek i dorzucać „grosik” przy kolejnych wizytach. Dzięki temu można w przyjemny sposób odkładać pieniądze na większy prezent, czy wymarzoną zabawkę, gdy dziecko będzie starsze. Ozdobna skarbonka może stanowić również wspaniałą dekorację dziecięcego pokoiku, a dzięki odpowiedniemu grawerowi będzie wspaniałym świadectwem minionych wydarzeń.

 Prezent dla dziewczynki na chrzest – złota biżuteria

Złota biżuteria to najpopularniejszy pomysł na prezent dla dziewczynki na chrzest. Jest klasycznie piękna i pozostanie z dzieckiem na lata, pozostając stale wartościowym upominkiem. Jednak złota biżuteria to nie tylko medalik na chrzest, a doskonałym pomysłem jest również pamiątkowa bransoletka w ozdobnym pudełku, czy złote kolczyki. Dzięki tematycznemu nawiązaniu w postaci krzyżyka, czy aniołka, taka biżuteria może być doskonałą pamiątką na długie lata, a co najważniejsze będzie wartościowym prezentem, kiedy dziecko będzie już starsze.


   

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.