Firma Grawercom oferuje unikatowe i eleganckie prezenty, na których można wykonać spersonalizowany grawer, który będzie miał szczególne znaczenie dla świętującego urodziny sześćdziesięciolatka.

Jaki prezent na 60 urodziny dla mężczyzny?

Uniwersalnym prezentem może okazać się zegarek z grawerem, ponieważ większość mężczyzn używa zegarków na co dzień, mimo tego że godzinę można sprawdzić na urządzeniach mobilnych. Elegancki zegarek męski stanowi również ozdobę i wizytówkę panów hołdujących starym zasadom, co w dzisiejszych czasach robi wrażenie. Jest to stylowe połączenie biżuterii i praktycznego gadżetu, który zawsze się sprawdza. Praktycznym prezentem na 60 urodziny dla mężczyzny, który ceni wysokiej jakości trunki, będzie komplet zawierający karafki i szklanki. Jeśli dodatkowo na komplecie tym pojawi się grawer nawiązujący do okrągłych urodzin lub wydarzenia ważnego w życiu solenizanta i obdarowującego, prezent ten na pewno będzie jedynym w swoim rodzaju. W ofercie firmy znajdują się karafki w różnych kształtach, na których mogą znaleźć się życzenia, ważne motto, fragment piosenki lub wiersza czy nawet motyw graficzny. Prezent dla taty na 60 urodziny może być połączeniem przyjemnego z pożytecznym, jeśli będzie nim opatrzona grawerem karafka, którą można jeszcze w trakcie uroczystości urodzinowej napełnić trunkiem na miarę wyjątkowych okoliczności. 

Oryginalne prezenty dla mężczyzn ceniących dobre alkohole

Zainteresowania i upodobania mężczyzn w wieku sześćdziesięciu lat bywają różne, ale przyjęło się, że w tym wieku prezenty urodzinowe powinny być oryginalne, eleganckie i świadczące o szacunku, jaki żywimy do solenizanta. Niezależnie od tego, czy mowa o ojcu, mężu, wujku czy teściu - w ten wyjątkowy dzień każdy z nich zasługuje na prezent z wyższej półki, a takie właśnie propozycje ma w swojej ofercie firma Grawercom. Jeśli solenizant jest wielbicielem dobrych alkoholi wymagających dostosowanych do ich jakości naczyń, eleganckim prezentem na 60 urodziny dla mężczyzny może okazać się zestaw do whisky z grawerem. Został on wykonany z najwyższą starannością i z użyciem grubego szkła. Składa się ze szczelnej karafki oraz sześciu szklanek, które świetnie sprawdzą się podczas mniejszych spotkań w gronie rodzinnym lub z przyjaciółmi. Oferowana przez firmę karafka to elegancki i klasyczny prezent, który zachwyci nie tylko wielbicieli dobrej whisky, ale też estetów lubiących się otaczać pięknymi, jakościowymi przedmiotami. Ciekawe prezenty na 60 powinny łączyć w sobie praktyczność, unikatowość, estetykę i coś, co będzie świadczyło o zażyłości z solenizantem. Właśnie to wszystko zawiera się w atrakcyjnych zestawach do whisky. Jeśli zaś chodzi o oryginalny prezent na 60 urodziny, tutaj wielkie pole do popisu ma pomysłodawca, który może na efektownej karafce umieścić tekst lub motyw graficzny, który w zależności od treści może rozbawić czy nawet wzruszyć solenizanta.

Pióro na 60 urodziny, czyli praktyczność i estetyka

Ekskluzywne artykuły piśmiennicze od wielu dekad dowodzą, że to, czym piszemy, ma wielkie znaczenie. Nie chodzi tylko o jakość, ale również o wrażenie, jakie robią najlepsze pióra. Jedną z najbardziej prestiżowych marek w tym zakresie od lat jest Parker, który został założony w drugiej połowie XIX wieku i do dzisiaj króluje w swojej kategorii. Prezent dla mężczyzny na 60 urodziny może być w tym wypadku nie tylko stylowy, ale i praktyczny. Dotyczy to zwłaszcza mężczyzn, którzy wciąż są aktywni zawodowo, mają wysokie stanowiska lub uczęszczają na spotkaniach, podczas których każdy detal świadczy o klasie. Jeśli zastanawiasz się, jaki prezent na 60 urodziny bliskiej osoby wybrać, firma Grawercom oferuje duży wybór eleganckich piór marki Parker, które sprawdzą się na co dzień i podczas ważnych spotkań. Mają one odpowiednią wagę i są wyprofilowane w taki sposób, aby pisało się nimi jak najwygodniej. Ponadto ich minimalistyczny styl od lat uznawany jest za ponadczasowy i idealnie wpisuje się w gusta większości mężczyzn w średnim wieku, którzy uwielbiają elegancję i prestiż. Taki prezent na 60 urodziny dla faceta może zostać udoskonalony poprzez grawer, który w symboliczny sposób nawiąże do ważnych urodzin albo uczuć, jakie łączą solenizanta z osobą, która go obdarowuje.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.