Ekskluzywne szklanki do whisky z grawerem czy też karafka z grawerem i szklankami w skrzynce może stać się podstawowym wyposażeniem miłośników trunku ze zbóż czy kukurydzy. A już na pewno wyposażeniem adekwatnym do jakościowego alkoholu. Projekt szkła w tym wypadku zakłada zarówno bezpieczne przechowywanie alkoholu, jak i formę szklanek, która pozwala cieszyć się jak najlepszym smakiem. Każda z nich została zaprojektowana w taki sposób, aby w trakcie picia uwalniały się stopniowo wszystkie aromaty, dzięki czemu wysokiej jakości whisky będzie mogła być w pełni doceniona. Ich minimalistyczny, elegancki styl sprawia, że poza funkcjonalnością cechują się również walorami estetycznymi. Tego rodzaju zestawy szkła sprawdzą się w przypadku mężczyzn ceniących styl i gustowne dodatki. Mogą stać się ozdobą wielu spotkań w męskim gronie czy też w gronie rodzinnym. Dodatkowym plusem będzie unikatowy grawer na szklankach, który klienci mogą samodzielnie zaprojektować i zaakceptować ostateczny motyw przez sfinalizowaniem zakupu. W efekcie zarówno na karafce, jak i na sześciu szklankach w zestawie, może pojawić się zarówno spersonalizowany napis, jak i motyw graficzny, który w pełni będzie odpowiadał okolicznościom czy upodobaniom właściciela. Wieloletnie doświadczenie firmy Grawercom w branży sprawia, że zamawiane tutaj produkty cechują się nie tylko elegancją i funkcjonalnością, ale również najwyższą jakością wykonania. Szklanki z grawerem sprawdzą się więc jako idealny prezent dla wymagających mężczyzn, którzy doskonale wiedzą, że diabeł tkwi w szczegółach i tam też należy szukać oznak wyczucia stylu.

Szklanka do whisky z własnym grawerem - idealny prezent dla bliskiego mężczyzny!

Grawerowane szklanki do whisky to świetny pomysł na prezent, a zwłaszcza, jeśli obdarowywana osoba ceni wytworność, wyważoną elegancję i dobre alkohole z najwyższej półki. Istnieje wiele świąt, które sprawdzą się jako okazja do wręczenie bliskiemu mężczyźnie efektownego zestawu do whisky. Jednym z nich są oczywiście urodziny. Spersonalizowany grawer w tym wypadku może składać się z urodzinowych życzeń, motywu graficznego nawiązującego do urodzin czy też fragmenty wiersza lub piosenki. Dzięki temu klasyczny prezent dla mężczyzn nabierze osobistego charakteru i stanie się zupełnie unikatowy. Grawer na szklance do whisky może poruszyć najwrażliwsze struny, wzruszyć czy nawet rozbawić, a od tego momentu korzystanie z wyjątkowego zestawu zawsze będzie przypominało mężczyźnie udane urodziny, a przede wszystkim przywodziło na myśl bliską relację z pomysłodawcą prezentu. Chociaż na ogół whisky kojarzy nam się przede wszystkim z mężczyznami starszymi lub w średnim wieku, tak naprawdę nie ma restrykcyjnych ograniczeń wiekowych w przypadku tak ponadczasowego prezentu. Może być zarówno stylowym podarunkiem dla mężczyzny z okazji jego sześćdziesiątych urodzin, jak i pierwszym eleganckim zestawem w życiu osiemnastolatka celebrującego pełnoletniość. Stylowy komplet szkła do tak nobliwego trunku może też okazać się cudownym prezentem dla męża z okazji rocznicy ślubu. Wówczas na szkle może pojawić się symboliczna liczba spędzonych razem lat, wyznanie miłości czy też słowa, które dla dwojga ludzi mają szczególne znaczenie. Picie whisky ze spersonalizowanych szklanek zapewni ukochanemu mężczyźnie dodatkową przyjemność, a cały komplet będzie stanowił nie tylko praktyczne naczynia, ale również stylową ozdobę w przeszklonym barku czy dowolnym miejscu w salonie.

Szklanki do whisky - grawer dla szefa lub współpracownika

Szklanki z grawerem w skrzynce to prezent, który kojarzy się z klasą, ponadczasowością i szacunkiem wobec obdarowywanej osoby. Nie musi więc stanowić prezentu dla kogoś, kogo kochamy, ale również znakomity prezent dla osoby, która zasługuje na szczególne poważanie. W związku z tym od lat stanowią klasyczny i wysoko ceniony prezent w najróżniejszych branżach. W wielkich firmach bardzo często zdarzają się sytuacje, w których pracownicy składają się na prezent dla jednej osoby. Czasami powodem jest jej rychłe odejście na emeryturę, a innym razem awans wiążący się z odejściem do innego działu. Elegancki komplet z karafką i sześcioma szklankami to świetny pomysł na prezent urodzinowy dla szefa czy też cenionego współpracownika. Może w przyszłości stać się z ozdobą w domu solenizanta lub napawać go dumą z miejscu pracy, stając się stylową dekoracją w biurze. Firma Grawercom jest w stanie na szkle wykonać dowolny grawer przedstawiający napis lub motyw graficzny, w związku z czym daje duże pole do popisu pracownikom, którzy chcą okazać szacunek szefowi czy koledze z pracy. Na szkle mogą znaleźć się zarówno podziękowania, jak i zabawny motyw nawiązujący do spraw służbowych. Tego rodzaju pamiątki są dla mężczyzn szczególnie ważnym prezentem, ponieważ dowodzą sympatii, jaką cieszą się w miejscu pracy. To również odpowiedź na potrzeby mężczyzn, który w przeciwieństwie do wielu kobiet, przepadają szczególnie za prezentami, które nie tylko pięknie się prezentują, ale też są praktyczne. Oferowane przez firmę Grawercom szklanki do drinków z grawerem sprawdzą się nie tylko w przypadku samej whisky, ale również najróżniejszych kolorowych drinków. Stanowią więc uniwersalne naczynia, z których będzie można korzystać podczas najróżniejszych okazji. Z kolei wygrawerowany na nich motyw już zawsze będzie budził pozytywne skojarzenia, sprawiając że nie będzie to jeden z eleganckich, aczkolwiek bezosobowych prezentów, jakie można kupić w każdym sklepie.

 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.