Na szczęście spectrum możliwości w obecnych czasach jest większe niż kiedykolwiek i każdy ma szansę popisać się niebanalną kreatywnością bez względu na stan portfela. Dostępne możliwości pozwalają na stworzenie niezapomnianego prezentu na 30 urodziny faceta w różnorodnych widełkach cenowych. Na jakie propozycje warto zwrócić uwagę

Praktyczny prezent na 30 urodziny


Bez względu na to, czy szykujemy prezent na urodziny dla brata czy bliższego znajomego, warto przede wszystkim poszukiwać pod kątem zainteresowań czy indywidualnych upodobań solenizanta. Nie ma przecież nic gorszego niż kompletnie nietrafiony prezent, który szybko zniknie na dnie szuflady lub stanie się wzorcem upominków, których w tym przypadku nie należało w ogóle brać pod uwagę. Mężczyźni do prezentów podchodzą z pewnego rodzaju utylitaryzmem. Praktyczne rozwiązania zdają być w takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem. Doskonałym wobec tego pomysłem może być urodzinowy zegarek. Akcesorium, które przydaje się niemal zawsze, ale przede wszystkim może być gustownym dodatkiem do stylizacji, który pełni rolę użytkowo-dekoracyjną. Zastanawiając się nad takim prezentem warto pójść nieco dalej i sprezentować wersję spersonalizowaną.

Zegarek z grawerem to wyjątkowa pamiątka o niezwykle dużej wartości dla samego solenizanta. Grawer można umieścić na spodzie obudowy, dzięki czemu sama treść będzie przeznaczona wyłącznie dla osoby obdarowanej. Świetnym pomysłem prezent na 30 dla faceta będzie również stylowy brelok i wizytownik z grawerem lub zestaw pióro i długopis Parker ze spersonalizowaną treścią. Tego rodzaju upominki na długo zapadają w pamięć, ponieważ są praktyczne, korzysta się z nich właściwie na co dzień, a jednocześnie dodają mężczyźnie porcji świetnej niewymuszonej elegancji. Warto również rozważyć alkohol z najwyższej półki. Trzydziestoletni mężczyzna dojrzewa do trunków, które jeszcze do niedawna były zarezerwowane dla mężczyzn pragnących częstować się najlepszą jakością na każdym kroku. Butelka dobrego alkoholu na specjalne okazje to niezaprzeczalnie pomysł, który warto wziąć pod uwagę podczas poszukiwania wyjątkowego prezentu. 


Ekskluzywny prezent na urodziny


Upominki ze spersonalizowanym grawerem z całą pewnością można zaliczyć do prezentów o charakterze ekskluzywnym. Warto jednak również mieć na względzie alternatywy bazujące na fundowaniu bliskim wrażeń. Prezent na urodziny dla syna w postaci możliwości przeżycia czegoś absolutnie wyjątkowego to niewiarygodna inwestycja i na ogół wspomnienie, do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Jakie opcje mamy do wyboru? Również w tej materii spectrum możliwości jest powalające. Dosyć dużą popularnością cieszą się prezenty w postaci voucherów do wykorzystania w określonych widełkach czasowych. Oferty są bardzo urozmaicone i z całą pewnością nie będzie większego problemu z wybraniem czegoś odpowiedniego. Trzydziestoletni pasjonat motoryzacji na pewno ucieszy się z wyjątkowej przejażdżki sportowym samochodem na specjalnym torze. Takich chwil się nie zapomina, a dla miłośnika sportowych aut będzie to prezent najwyższej wagi. Zainteresowaniem cieszą się również skoki ze spadochronem czy wycieczki do winiarni, w których będzie można brać udział w niezwykle interesujących degustacjach. Jednocześnie będzie można zaczerpnąć sporo ciekawych informacji na temat procesu tworzenia ulubionego trunku czy metod produkcyjnych. W ofertach znajdujących się na platformach oferujących tego rodzaju pośrednictwo znajdziemy również ekscytujące wycieczki w różne zakątki Polski. Taki prezent z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom podróżowania. Tego rodzaju prezenty są doskonałym sposobem na poszerzanie horyzontów i wspaniałą okazją do przeżycia wyjątkowych chwil. To również wielkie udogodnienie dla osób poszukujących czegoś wyjątkowego i mających pełną świadomość, że solenizant z rzeczy praktycznych posiada już absolutnie wszystko.

Warto rozważyć również bardziej wyszukane prezenty jak zestaw do whisky, karafkę z grawerem lub inny ciekawy pomysł na udany prezent.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.