Naprzeciw ich potrzebom wychodzi firma GRAWERCOM, która ma w swojej ofercie luksusowy zestaw whisky z grawerem. Zestawy do whisky w ofercie składają się z eleganckich karafek w klasycznych albo bardziej finezyjnych kształtach oraz sześć szklanek. Zostały one zaprojektowane tak, aby nie tylko luksusowo wyglądać, ale też zapewniać pełen bukiet smaków i aromatów w trakcie spożywania trunku. Stanowią klasyczny prezent dla mężczyzn w każdym wieku, ale dzięki spersonalizowanemu grawerowi nabierają całkiem unikatowego charakteru. W jakich sytuacjach idealnie sprawdzą się jako prezent? Poniżej znajduje się kilka podpowiedzi.

Zestaw do whisky na prezent urodzinowy

Zestaw do whisky na prezent firmy GRAWERCOM to znakomity pomysł na podarunek urodzinowy dla mężczyzn, którzy doceniają eleganckie, funkcjonalne gadżety, a przede wszystkim są smakoszami whisky. Zestaw whisky na prezent z odpowiednim grawerem będzie wyjątkowym prezentem na osiemnastkę. Nie dość, że w przypadku tak młodego solenizanta, będzie to najpewniej jego pierwszy zestaw tego rodzaju, to na karafce mogą znaleźć się humorystyczne życzenia, a nawet motyw graficzny. Zaawansowane urządzenia, jakimi dysponuje firma, pozwalają na wyjątkowo precyzyjne odzwierciedlenie na szkle przygotowanego wcześniej projektu. Zestawy oferowane przez GRAWERCOM stanowią synonim ponadczasowej elegancji, dlatego tym bardziej sprawdzą się jako prezent dla mężczyzn w średnim wieku. Taki komplet to idealny prezent zarówno na czterdzieste, pięćdziesiąte, jak i sześćdziesiąte urodziny. Dla fanów minimalizmu i prostoty przygotowano standardowy zestaw do whisky z grawerem. Jeśli zaś potrzebny jest prezent dla estetów i miłośników nowoczesnego designu, ciekawym pomysłem będzie zestaw składający się z karafki o nowatorskim, opływowym kształcie z pięknymi szklankami z rzeźbionym dnem. Szkło stworzone z myślą o przechowywaniu whisky w optymalnych warunkach oraz spożywaniu jej tak, jak należy, może okazać się wyjątkowo szykownym dodatkiem do męskich spotkań czy mniejszych uroczystości. Sam grawer zaś może odzwierciedlać stosunek obdarowującego do solenizanta, nawiązywać do znaczącej piosenki lub wiersza czy nawet przedstawiać zdjęcie solenizanta. Jedynym ograniczeniem w tym zakresie jest wyobraźnia klientów oraz powierzchnia karafki i szklanek.

Prezent z okazji rocznicy ślubu

Każda rocznica ślubu to ważne wydarzenie w życiu dwojga ludzi, których przed laty połączyły miłość i małżeństwo. Szczególnie ważne są rocznice okrągłe, które bardzo często świętowane są w towarzystwie najbliższych osób. Grawerowany zestaw do whisky to doskonały prezent zarówno dla par, jak i samodzielny prezent dla ojca, wujka, dziadka czy przyjaciela, który właśnie celebruje cynową, porcelanową czy rubinową rocznicę, a zwłaszcza złote gody. Elegancki prezent silnie podkreśla wyjątkową okazję, a ponadto stanowi element, który może służyć jubilatom przez długie lata. Najwyższa jakość kryształu, stylowa karafka i efektowne szklanki będą nie tylko praktycznymi naczyniami, ale również atrakcyjną ozdobą w salonie. Ilekroć będą używane, będą jednocześnie przypominały użytkownikom o latach małżeństwa oraz uroczystości, podczas której zostały wręczone. Zestaw do whisky z grawerem stanowi więc idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym, będąc gadżetem wykorzystywanym przy różnych okazjach i stanowić unikatową oraz atrakcyjną pamiątkę.

Zestaw do whisky - prezent dla kolegi z pracy

Zestaw do whisky z grawerem jest przykładem prezentu, który znajdzie bardzo szerokie zastosowanie. O ile w przypadku rodzinnych uroczystości i świąt spersonalizowane życzenia w formie grawerunku mogą odzwierciedlać nasze uczucia wobec solenizanta, o tyle w relacjach służbowych mogą wyrażać szacunek dla szefa lub współpracownika. Ekskluzywny zestaw do whisky może stać się wyjątkowym prezentem urodzinowym dla szefa, który jest ceniony przez swój zespół. Jeśli znajdzie się na nim grawerunek nawiązujący do wspólnych sukcesów czy wyrazy uznania, prezent tego rodzaju będzie wyjątkową pamiątką. Może stanowić praktyczny gadżet w zaciszu domowym solenizanta, ale również stać się ozdobą biura, w którym urzęduje. Zestawy do whisky firmy GRAWERCOM to również doskonały pomysł na prezent pożegnalny dla współpracowników, którzy odchodzą na emeryturę lub po latach zmieniają pracę. Taki gest będzie nie tylko wzruszający, ale też będzie świadczył o tym, że praca danej osoby i jej towarzystwo były cenione. Tego rodzaju wyrazy sympatii mogą znaleźć swoje odzwierciedlenie w odpowiednim grawerunku na stylowej karafce i już na zawsze świadczyć o doskonałych relacjach zawodowych między grupą ludzi.

Prezent na Dzień Chłopaka i Dzień Mężczyzny

Od lat whisky kojarzona jest z prawdziwymi mężczyznami. Do tego stopnia, że aromaty nawiązujące do tego alkoholu pojawiają się w luksusowych perfumach, a znany cytat mówi, że prawdziwy mężczyzna powinien pachnieć koniem, whisky i cygarami. W związku z tym zestaw do whisky z grawerem firmy GRAWERCOM zdaje się być idealnym prezentem na Dzień Chłopaka czy Dzień Mężczyzny. Ukochani mężczyźni mogą wówczas otrzymać od swoich partnerek atrybut kojarzony od dawna z męskością. Eleganckie zestawy przypadną do gustu mężczyznom ceniącym ponadczasową klasę i wytworność. Z całą pewnością będą też gadżetami używanymi z dumą podczas spotkań z innymi mężczyznami i nie tylko. W ofercie firmy GRAWERCOM znajdują się klasyczne zestawy, które spodobają się mężczyznom w średnim wieku, a także innowacyjne karafki o opływowych kształtach dostosowane do potrzeb młodszych mężczyzn.Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.