Srebrna ramka na chrzest to bardzo uniwersalny prezent, który może zostać podarowany niemal przez każdego. Zarówno od rodziców, chrzestnych, dziadków, jak i dalszą rodzinę oraz znajomych. Idealny podarunek na chrzest to taki, który stanowi pamiątkę i odegra w życiu dziecka symboliczną rolę. Ramka na zdjęcie jest dodatkowo użytkowym i niezwykle praktycznym przedmiotem. Dobra jakość wykonania daje gwarancję, że będzie piękną ozdobą przez długie lata. Wysokiej jakości metal, pokryty prawdziwym srebrem, sprawia że ramka na chrzciny pięknie błyszczy. Obrazek 3D i wygrawerowane napisy sprawiają, że ramka nabiera elegancji i wygląda bardzo oryginalnie. Na pewno będzie się wyróżniać na tle innych, klasycznych ramek na zdjęcia. Dbanie o jej czystość jest niezwykle proste i nie wymaga użycia żadnych środków chemicznych. Wystarczy miękka ściereczka nasączona odrobiną letniej wody. Taka pielęgnacja zapewni jej trwałość na lata. 

Pamiątka chrztu świętego ramka

„Chrzest święty to najpiękniejszy moment, w którym spotkałeś się z Panem Jezusem. Niechaj Bóg Cię błogosławi, zawsze wskazując właściwą drogę. Kochanemu chrześniakowi, Matka Chrzestna."

Taki lub zupełnie inny tekst może znaleźć się w formie grawera na odwrocie wybranej przez Ciebie ramki. Dodatkowo możesz umieścić na niej symbole graficzne. Wspaniałym pomysłem jest grawerunek informacji odnośnie dziecka: daty urodzenia, wagi, imienia oraz daty chrztu. Sprawi to, że pamiątka chrztu ramka stanie się jeszcze bardziej spersonalizowanym i osobistym prezentem. Srebrne ramki są do wyboru w wielu wzorach, rozmiarach i kształtach. Możesz zdecydować się na taką o poważniejszym wyglądzie, jak również wybrać model typowo dziecięcy – kolorowy, z bajkowymi postaciami. Misie, jednorożce… – dzieci je uwielbiają!

Pamiątka chrztu

 Większość z nas lubi eksponować w domu rodzinne zdjęcia. Szczególnie, jeśli chodzi o te, wykonane dzieciom. Każdy zdaje sobie sprawę, że czas upływa nieubłaganie, a zdjęcia to jedyny sposób, by uchwycić ważne chwile i nie pozwolić o nich zapomnieć. Dlatego tak chętnie korzystamy z ramek na zdjęcia, by w piękny sposób wyeksponować bliskie naszemu sercu fotografie. Srebrna ramka na chrzest wydaje się więc doskonałym prezentem na tę okoliczność. Będzie nie tylko niepowtarzalną i ładna pamiątką. Pomoże rodzicom wyeksponować w domu ulubione zdjęcie ich dziecka. 

 

Chrzest święty to wyjątkowa uroczystość, która jest dla dziecka wstępem do życia we wspólnocie katolickiej. Tak ważna okazja wymaga wyjątkowych prezentów. Nie jest łatwo zdecydować o tym co wybrać, by pełniło rolę pięknej pamiątki i jednocześnie było, choć w małym stopniu, użytkowe. Ramka na zdjęcie chrzest wydaje się jednak idealnym wyborem, spełniającym oba te kryteria. Dodatkowo jej wygląd może się zmieniać w zależności od umieszczonej w niej fotografii. Z pewnością ucieszy rodziców maluszka, a w późniejszym czasie także i jego. Wspaniałym dopełnieniem prezentu w postaci ramki mogą okazać się srebrne skarbonki z naszej oferty. Będą świetnie do siebie pasować, dzięki wykonaniu w podobnym stylu (również pokryte srebrem). Jeśli szukasz jednak czegoś innego, sprawdź naszą ofertę złotych medalików, idealnych jako prezent na chrzciny. W naszym sklepie znajdziesz wiele ciekawych i zróżnicowanych propozycji prezentów na chrzest święty. Na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje. 

Komentarze (0)

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.