Karafka z grawerem - idealny prezent na ślub.

  1. Karafka z grawerem - idealny prezent na ślub

Ślub to niezwykłe wydarzenie, które jest ogromnym przeżyciem nie tylko dla pary młodej, ale również dla gości. Nowożeńcy przygotowują się do niego bardzo długo i skrupulatnie, dbając o najdrobniejsze szczegóły. W tak wyjątkowym dniu również podarunki, które ofiarowuje się parze młodej, powinny być jedyne w swoim rodzaju, ale jak wybrać odpowiedni prezent na ślub?

Idealny prezent ślubny

Kiedyś popularne było dawanie nowożeńcom przedmiotów użytkowych. Ślub często rozpoczynał wspólne życie dwojga ludzi - dopiero po jego zawarciu zaczynali razem mieszkać i urządzać swój dom Dlatego sprzęt AGD i inne elementy wyposażenia świetnie się sprawdzały.

Obecnie jednak czasy się zmieniły, młodzi ludzie zazwyczaj mieszkają razem na długo przed podjęciem decyzji o małżeństwie, mają więc wyposażone mieszkania. To sprawia, że coraz częściej stawia się na prezenty ślubne mające wartość dekoracyjną - elementy wystroju wnętrza i przedmioty pamiątkowe, mające przypominać o tym wyjątkowym dniu, a jednocześnie upiększać dom. Problem polega na tym, że nie jest łatwo trafić w gust nowożeńców i dopasować np. pamiątkowy obraz czy dekoracyjny bibelot do ich wystroju wnętrza.

Najlepiej więc połączyć oba aspekty - użytkowy i dekoracyjny. Doskonałym rozwiązaniem jest karafka z pamiątkowym grawerem.

Karafki grawerowane na prezent

Szklana lub kryształowa karafka jest bardzo eleganckim, a jednocześnie funkcjonalnym naczyniem, które doskonale nadaje się do przechowywania mocnych trunków alkoholowych, a także podawania gościom wody czy wina. Na stole prezentuje się o wiele lepiej niż butelka z etykietą, a przy okazji świetnie komponuje się z dopasowanym zestawem szklanek czy kieliszków.

Grawerowana karafka pozwala na spersonalizowanie naszego ślubnego prezentu - umieszczenie na nim imion pary młodej, daty wydarzenia, dekoracyjnej grafiki czy krótkiej dedykacji. Dzięki temu przedmiot zawsze będzie przypominał małżonkom o wyjątkowych emocjach tego dnia oraz o najlepszych życzeniach autora takiego podarunku.

Inny komplet z grawerowaniem na prezent

https://grawercom.pl/pl/prezent-na-slub/64-kpomplet-krysztalowy-z-grawerem-prezent-.html

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień